Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik a paleo diétát folytatják...

Akik a paleo diétát folytatják tudnak nekem adni pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés

vagy egy oldalt, ami minden összefoglal

Refluxos vagyok, ezért úgy gondoltam elkezdem ezt

de nem áll össze a fejembe, hogy pontosan mit, meg hogy

például a stívia az egészséges cukorhelyettesítő

ha semmiféle lisztet nem ehetek, akkor teljes kiörlésűből se készíthetek semmilyen sütit? nem ehetek semmilyen kenyeret, se péksütit?

ez itthon megoldható, de ha az ember egésznap rohanásban van, és dolgozik, hogy oldja meg, hogy bekapjon egy salátát, és még ne is maradjon éhes?

a rizsről tudom, hogy nem ehetek, de a barna rizs is tilos? hajdina?

azt olvastam az egyik oldalon, hogy finom magok lisztjeiből lehet sütni, de erről nem tudom, hogy mi


valami hasznos összegzésre lenne szükségem

köszönöm


2017. ápr. 6. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:

a stíviához visszatérve, van ilyen négyszeres erősségű cukorhelyettesítő (ismert emberek is azzal szoktak főzni mostanában, de nem mondok nevet)

ez mennyire ajánlott pl teába?

kavét azt ihatok?

de ugye a refluxba meg az sem megengedett

2017. ápr. 6. 14:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mindent megtalálsz, sőt (jobbra fent) fel is iratkozhatsz a kezdőknek szóló kalauzra:

[link]

2017. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 jótanács, ne kövess olyan diétát ami egy hozzá nem értő matematikus fejéből pattant ki...
2017. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, olvasgass egy kicsit, mielőtt butaságokat mondasz. Van pár orvos és tudós is a paleo étrend eredeti kidolgozói között.

[link]

2017. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő sem matematikus:

[link]

2017. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!