Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan segítsek a páromnak?

Hogyan segítsek a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom nem tud hízni hiába szeretne. Stresszes időszaka volt, és betegesre fogyott. A sok munka miatt rosszul lett,és kórházba került. Most az stresszeli,hogy én kiábrándulok belőle, azért amiért így lefogyott. Hogyan próbáljak segíteni neki? 27/N
2016. júl. 1. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Dietetikus?
2016. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele, hogy nagyon szereted, az segíteni fog.
2016. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, de a párom teljesen eltávolodott tőlem, ami még rátett egy lapáttal. 70 kilóról 54 kilóra fogytam. Szakítás után kezdtem újra összeszedni magam.

Tömd a kedvenc ételeivel. Én pl. sült pörcöt ettem nagyon sokat.

[link]

De a rántott csirkecombot is szeretem, vagy töltött káposztát, csülök pékné módra stb. Húst hússal, nem baj, ha picit zsírosabb is.

De a lényeg a nyugalom, dolgozzon kevesebbet, és érezze, hogy mellette vagy. És próbálj minél több terhet levenni a válláról.

2016. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, én 20 kg-ot fogytam. (Volt miből). Párom végig mellettem állt, nem fordult el tőlem, nem éreztette, hogy nem tetszenék neki, támogatott, nem erőltette az evést-de azért örült, ha eszek. Igaz, én nő vagyok, de szerintem, ha te is hasonlóan viselkedsz, a te párod is előbb- utóbb megnyugszik, és akkor megáll a fogyás is.
2016. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!