Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hetes méregtelenítésre...

1 hetes méregtelenítésre milyen étrendet ajánlotok ami hatásos? (15L)

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ricinus és víz. Az eredmény garantált.
2016. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok zöldség, sok gyümölcs, hús mértékkel. Semmilyen feldolgozott élelmiszer, amiben adalék, színezék, tartósítószer, stb. van. Gyümölcsökből a szép színesek különösek jók. Zöldségek minél zöldebbek, annál jobbak.

Chlorella algát megpróbálhatod. Nem nagyon hittem az ilyen cuccokban, de hosszú idő után most lettek normálisak a májfunkcióim, mióta szedem, szóval lehet valami értelme.

Egyébként egy egészséges testnek szerintem nincs szüksége méregtelenítésre, elvégzi a máj és a vese, ha jól működnek. Ha van problémád, az pedig nem egy hét alatt oldódik meg, hanem hosszú hónapok alatt.

2016. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy a hús mértékkel alatt nem azt értem, hogy nagyon keveset. Napi 50-60 g fehérjét azért minimum vigyél be, ha sportolsz, akkor pedig lehet több is. Én hús párti vagyok, de lehet növényi forrásokból is bevinni. Gabonák, hüvelyesek, magok is tartalmaznak fehérjét. Tejtermékeket nem ennék, ha valamilyen problémád van, mert egyesek érzékenyek rá, és nem is tudják, hogy az okozza a gondjaikat.

A tápanyagtartalmakat megtalálod az interneten több helyen is.

2016. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ugyan én nem étrendet, hanem egy méregtelenítő programot ajánlok! Ha érdekel, írj nyugodtan!
2018. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!