Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tisztitokurat hogyan kell...

Tisztitokurat hogyan kell vegigcsinalni?

Figyelt kérdés
elegge pattanasos vagyok,ha fuszeres dolgokat eszek,de ha nem eszek,akkor lassacskan szebb lesz a borom.Mit csinaljak,tartsak tisztitokurat,meg mitol lehetek pattanasos
2008. szept. 23. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy Bionóm mesterkozmetikustól hallottam hogy a hormonok az okai. Nem írtad meg hogy hány éves vagy! 14-20 éves korig nem probléma a pattanás. Érdemes tisztítókúrát elvégezni, én is csináltam már. Ha gondolod tudok ajánlani egy céget akinek komplett kúrája van! Vagy kenhetsz pattanás elleni krémet. Ha bővebben érdekel a téma írj.
2008. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia,kosz hogy valaszoltal.25eves vagyok,masfel eves babam van,szerintem mar kinottem ebbol a pubertas dologbol,ugyhogy valami mas van a hatterbe,te hogyan csinaltad a tisztitokurat?
2008. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hormonok szoktak a háttérben lenni, de lehetsz allergiás is.

A tisztitókúrábol én egy cég összeállítását ismerem, de nem párezer forintra kell gondolni, és nem 1-2 hétre. Ez kb olyan 2 hónap legalább.

Vagy kenhetsz krémeket is, ami külsőleg próbál segíteni.


2008. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!