Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen kajákban/italokban van...

Milyen kajákban/italokban van sok kalória?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék, milyen étrendet tanácsoltok, mikor és mit egyek?

Pl úgy tudom, a müzliben sok (340) kcal van és az nem egészségtelen, mondjatok még ilyeneket :)



2016. márc. 8. 21:22
 1/6 Szintis Zoli ***** válasza:
zsír/olaj: 930 Kcal
2016. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mogyoró és egyéb olajos magvak, máj, libazsír
2016. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na de az a majdnem 1000 kcal, az mennyi olaj? Azt nem pohárból iszom :D Max olajban sült krumplit és egyéb mirelit (bár az egészségtelen) stb dolgokat tudok akkor enni, hogy jó olajos legyen :D

Zsír meg mibe van sok? Mert pl a szalonnát nem szeretem, meg a zsírcafatos húsokat is mindig kiválogatom, egyszerűen nem megy le a torkomon.

A magvaktól meg kipattog az arcom, attól félek. De ennek ellenére is eszem, mert tudom, hogy abban sok van, csak kéne még még még, amitől könnyel lehet hízni :)

2016. márc. 11. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsír miben van sok? Mondjuk a libazsírban.
2016. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szintis Zoli ***** válasza:
"Pl úgy tudom, a müzliben sok (340) kcal" - gondoltam vágod, hogy az energiatartalmat 100 gramm termékre vonatkoztatjuk.
2016. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, persze, nehezebb is így mérni, de láttam már olyan müzliszeletet, amiben tényleg sok kcal volt ráírva, azért példáztam ezzel, de ez mellékes, csak mondjatok még lécci olyanokat, amikben akkor szerintetek sok van.

Libazsír.. oké.

2016. márc. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!