Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan problémám van, hogy...

Kapuci kérdése:

Olyan problémám van, hogy evés közben elkezd izzadni a homlokom. De bármit eszek, nem kell hozzá csípős, vagy savanyú, bármitől. Voltam kivizsgálásokon semmit nem találtak. Elég kellemetlen bármit eszek, bárhol egyből lever a víz. Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak evés alatt? Mozgás, valamilyen más tevékenység, beszélgetés stb. alatt is előfordul?

Milyen magas vagy és hány cm? Hány éves? Lány, fiú? Egyéb betegség?

2016. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Valószínű gyorsan eszel. Nem rágod meg megfelelően a kaját, ezért kevés a nyál a táplálék között.
2016. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Negyvenegy vagyok fiú,167magas 65 kiló.Semmi betegségem sincs és nem is volt.
2016. febr. 11. 09:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már lassan kisebb szünetekkel enni ,de semmi.Van mikor már csak meglátom a kaját elkezd leverni a víz,de még meg sem kóstoltam.Bármi legyen az ...Rendesen papírtörölköző kell ha nekiállok enni valamit..ez kb úgy több mint tíz éve van így.....
2016. febr. 11. 09:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja,és csak evés alatt..testmozgás vagy sport közben nem..érdekes..
2016. febr. 11. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Értem. Valamilyen ok miatt kialakult egy feltételes reflex, ami az étel látványa /gondolata /megevése és az erre bekövetkező vegetatív állapot / állapotok megjelenésével kapcsolatos.

Ebben pszichológus fog tudni neked segíteni.

A helyi pszichiátriai gondozóba menj el és kérj pszichoterápiás segítséget. (Nem a gyógyszerek fogják megoldani az állapotodat, hanem a pszichoterápia és a te hozzáállásod fog segíteni!). Érvényes tb-vel ingyenes, de mehetsz magánrendelésre is, ami mondjuk jóval gyorsabban tud hatékonyabb lenni, de ezért fizetni kell.

Van megoldás erre és ez a pszichológiai támogatás. Szép napot.

2016. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha időm engedi valamikor..:) elmegyek.
2016. febr. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!