Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb élményed a hasmenéssel, hascsikarással kapcsolatban? Mi okozta?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Én egyszer távolsági buszon utaztam hascsikarás jött rám. Azóta utálok buszon utazni inkább a vonat. Idegen városban sem szeretek császkálni, mert nem tudom hol a WC.
2015. szept. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Több élményem is van.


Egyszer délután sushit ettem, majd hazamentem készülődni a randimra. Este elindultam a barátomhoz, de már indulás előtt is furán morgott a hasam. Gondoltam: csak emészt a gyomrom, nem nagy dolog. De útközben olyan szörnyű hascsikarás kapott el, hogy majdnem ott fostam össze magam. Mikor odaértem már nagyon rosszul éreztem magam. A barátom nem tudta elképzelni, hogy miért rohanok szó nélkül a mosdóba. Majd ott egy hatalmas fingás keretében szó szerint mindent kifostam. Nagyon kínos volt. Aznap este randi helyett a barátom WC-jén ültem és fostam a sushitól.

2019. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Randin voltam a barátommal egy kínai étteremben, majd feljottunk a lakására. Egy pár óra múlva hányingerem lett, glugyogott a pocim és rengeteget fingottam.

Egy 20 perce egy nagyot kordult a hasam és ramjott egy visszatarthatatlan foshatnék.

Rohantam is a barátom WCjere ahol hánytam és rémes hasmenésem van.

Neki is csikargatja a hasát a sushi valamint vizszeruen megy a hasa mint nekem.

Randi helyett felváltva járunk a WCre fosni és hányni a sushitól

2023. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!