Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb élményed a hasmenéssel, hascsikarással kapcsolatban? Mi okozta?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
2004-ben kaptam el valami csúnya gyomorrontásos fertőzést. Arra emlékszem, hogy napokig rosszul voltam, és nemritkán annyira csikart a hasam, hogy "nyüszítettem" tőle.
2015. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Nagyjából egy éve kaptal el valami vírust, egy napig tartott, de 16 alkalommal voltam a wc-n, mert egyfolytában ment a hasam. Úgy kb 1 óránként mentem wc-re.
2015. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is vírust kaptam el,kétszer, de a végén már bőgtem annyira rossz volt, pedig jól tűrőm a betegségeket.
2015. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Pár évvel ezelőtt a paprikás krumpliban megszaladt a pirospaprika, a férjem csinálta. Megettem de nem sokkal rá előbb görcsölt, majd csikart a hasam. Aztán egyszerre ment a hasam és hánytam tőle, egy órán belül 5x voltam WC-n mire sikerült kitisztulni utána. De olyan gyenge lettem, hogy egész nap csak néztem ki a fejemből utána, szerencsére hétvégi napra esett. Hát azóta nem ettem még paprikás krumplit. A pirospaprikával pedig csak óvatosan bánunk..
2015. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Kemoterápia. Minden korábbi ilyen irányú. "élményemet" túlszárnyalta...
2015. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Leültem a wc-re, wc mellett a fürdőkád. Egyszerre jött ki minden belőlem alul és felül. Félig a wc-n ülve hánytam a fürdőkádba hasmenés közepette.
2015. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért érdekelne mi nem volt hasznos a válaszomban... de tényleg....
2015. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Nyaraláskor 2 nap is előfordult (most az éven, Horvátorszgában), hogy kaja után 10perc múlva rohantam a wc-re, és konkrétan épp, hogy ráültem, szó szerint kirobbant belőlem...minden!! Nagyon durva volt, közben lüktetett a hasam, meg csikart, azt hittem, hogy ott halok meg. És ha ezután 40fokban mertem inni egy pohár vizet, akkor újra ez történt, csak konkrétan a víz jött ki alul!!

Szóval megvárni, amíg megnyugszik a gyomrom, este pedig 3 feles pálinka. (pedig addig is ittam napi 2-3 felesnyit, de semmit nem ért). Nem tudjuk, hogy mi okozhatta, egyszer spagettit csináltam, friss alapanyagokból, klímás kocsival vittük haza a boltból, esély se volt megromolnia, máskor meg a legjobb étteremben ettünk, és a kávé után éreztem zuborogni a gyomromat...:(

2015. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
A kisfiammal voltam terhes, amikor egy céges vacsorán sikerült gyomorrontást/ételmérgezést összeszedni. A végén már epét hánytam, mert nem volt folyadék bennem és folyamatosan attól rettegtem, hogy a babának baja lesz. Szerencsére pár óra volt kritikus, utána már nem hánytam csak nagyon fáradt voltam, s a gyerkőcnek semmi baja nem lett.
2015. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

nekem kettő nagyon rossz is van.

egyszer koliban jött rám péntek délután a hasmenés, mikor készültem haza, nos azon a hétvégén nem tettem ki a lábam a szobából (volt a szobának saját vizesblokkja). óránként 2-3x is ki kellett mennem, de éjjel volt egy legalább másfél órás üldögélés is, mert folyamatosan kellett. szombat reggel már világos volt, mire lecsillapodott és tudtam 1-2 órákat aludni. vasárnapra elmúlt, de a fáradtságtól azt a napot is végigaludtam. vírus lehetett, mert mikor szobatársam hétfőn visszajött ő is erről számolt be, bár neki nem volt ilyen durva.

a másik is vírus volt, tesóm szedte össze a munkahelyén. az egész család széntablettán és pirítóson élt másfél hétig. pont azon a hétvégén volt a kedvenc zenekarom koncertje a városban, amire már hónapokkal korábban megvettem a jegyet és ki kellett hagynom.

2015. szept. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!