Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy érzem minden elég bennem,...

Úgy érzem minden elég bennem, normális ez?

Figyelt kérdés
15/L vagyok. Nem vagyok sem vékony, sem kövér, inkább olyan pufók egy kicsit(158cm/58kg). 2 hete rengeteget eszem, de én azt csodálom, hogy egy nap kb 7-8szor eszek és mindig ugyanolyan éhséggel, vagyis sosem kell tömjem magamba a kaját. Pedig este mostanában elég sokat eszem és ehez képest reggel 3szor is eszek, aztán délben ha elvisznek a KFCbe vagy akármilyen vendéglőbe simán lemegy egy főétel és még desszert is. Délután is katasztrófa vagyok, este pedig a tegnap is pl.bundáskenyeret ettem joghurttal, kakaóstejjel és gabonarúdakkal. 15 perce ettem 2 nagy nutellás kenyeret, most 1 kicsit táncoltam és már úgy érzem, hogy felét elégettem annak amit ettem. Persze tudom, hogy nincs igy, de ha még 30 percig mozgok délbe megint farkasétvágyam lesz és ez mindennap igy van 2 hete, miért van ez ??
2010. márc. 6. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a felét elégetted volna azonnal annak amit ettél, akkor nem lennél kicsit pufók, ahogy írod magadról.

Kamaszkorban vagy, ilyenkor sokkal többet enne vagy eszik a legtöbb gyerek. Mozogj egy kicsit többet, mert ha még pár kilót hízol , akkor nem kicsit leszel pufók, ahnem nagyon.

2010. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot; teát, vizet. És kezdj el vmit sportolni; így talán az étvágyad is csökken.Bár Én már 20 éves vagyok, de vannak ilyen falásrohamaim.Ha érzem, hogy ennék, ált. elmegyek futni ha olyan az időjárás. Utánna nem kívánom még a legfinibb fánkot se:)Azért egy kicsit figyelj jobban oda, tudom, hogy nehéz, de gondolj bele, te is csinos, szép akarsz lenni nem?:)
2010. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!