Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez bennem? Vagy ez...

Mi lehet ez bennem? Vagy ez "normális"?

Figyelt kérdés

Eddig még meg sem fogalmazódott bennem a dolog miértje, de ma a barátom megkérdezte, hogy a hüvelybemenetelemtől kb. 5 cm-re található egy dudor. Nem tudom megfogalmazni, én is éreztem, mintha útját állna a "dolgoknak", de a közösülés során nem zavaró.

L/19


2011. jan. 18. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a méhnyakad esetleg?
2011. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de - lehet, hogy tudatlan vagyok - az nem beljebb van?
2011. jan. 18. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Állandóan ott van? Akkor nem a G-poontod vsz... szoktál kontroll nőgyógyászati vizsgálatra járni? Ideje lenne, ha nem... Ha meg nemrég voltál, és a dudorod megvolt, a doki meg nem mondott semmit, akkor nincs baj vsz. Ha komolyan aggódsz, menj egy másik dokihoz is.
2011. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Állandóan ott van, de nem zavar semmit, csak az ujjammal érzem...
2011. jan. 19. 07:59
 5/7 A kérdező kommentje:
+ az ujjammal körbe tudom járni és a közepén mintha nyílás lenne.. Méhszáj?
2011. jan. 19. 08:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen ezt én is megtaláltam, akkor még nem tudtam, hogy a méhszáj, és éjszakákat sírtam át miatta, hogy én milyen egy nyomorék vagyok... Valahogy a suliban tanultak alapján nem így képzeltem el.

Szóval ne aggódj. :)

2011. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, tuti, hogy semmi baj :D egyébként én is észrevettem, kb. 1,5 évvel ezelőtt, hogy van valami dudor ott bent, pont olyan, ahogy te elmondtad. Total bepánikoltam, hogy mi az, mondtam anyunak is, ő is kitapintotta a kedvemért, azt mondta, hogy neki is van olyan, aztan megnyugodtam. Ilyen puha gömb, de olyan, mintha a hüvelybemenet alatt lenne, a ,,bőr,, alatt, nem közbetlenül a bőrből jön ki, és a közepén mintha nyílás lenne. Aztán pár hónappal ezelőtt a barátom is pont így rákérdezett, hogy mi ez....de aztan megnyugtattam őt :D Egyébként azóta többször is voltam dokinál, 2-nél is, ellenőrzésen, de ők sem mondtak semmit, hogy rendellenesség lenne. Szóval nyugi.....annak ott a helye :D

21/L

2011. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!