Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány órával ehetek legkésőbb...

Hány órával ehetek legkésőbb az evés előtt?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy lefekvés előtt 3 órával még ehetek, de utána már nem. Én kipróbáltam, hogy 18:00 után nem ettem, hajnal 1-2 körül feküdtem mindig, és így két hét alatt 3-4 kilót leadtam. Ha mondjuk 1-2 körül feküdnék, de még 22:00 vagy 21:00 körül ennék, akkor kevésbé lenne hatékony ez a fogyókúra?


65 kiló vagyok, 69kiló felé még sose mentem fentebb, de most szeretném formálni az alakom még inkább, és napi 1 órát rendszeresen Capoeira Aerobikozok is. Tehát mindezek mellett nagyon befolyásolná a tempót, ha 21 körül ennék még, vagy 20 körül?


2015. jún. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sokat számítana, de én sem szeretek lefekvés előtt enni. Simán eltelik 8 óra is vacsora és lefekvés között. Néha máshogy jön ki a lépés, de ilyesmi semmit nem befolyásol a fogyásomon (voltak rövid korszakok, amikor későn ettem).

S ha lefekvéskor vagyok éhes, akkor eszem, bár ezt hibának tartom és szinte sosem fordult elő, manapság esélye sincs.


Sokfélék vagyunk, de sokkal fontosabb tényezők vannak a fogyásnál, mint hogy mikor és mennyit eszünk...

2015. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15másodperccel előtte, hogy legyen időd lenyelni.
2015. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!