Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez így nagyon sok?

Ez így nagyon sok?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 piritós gluténmentes barna kenyérből és fél bögre kakaó

Ebéd: görög sali, sok sok meggy és cseresznye. Ez így nagyon sok??

14/L


2015. jún. 8. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
és kb hány kalória?
2015. jún. 8. 18:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Jesszusom, te gyerek, te éhezteted magad! Még fejlődésben van a tested, rengeteg fehérjére volna szükséged. Hány kiló és milyen magas vagy?
2015. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
163 cm/45kg
2015. jún. 8. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem írsz mennyiséget az ebédhez, honnan tudjuk a kalóriát?


Amúgy rém kevés, én betolnék még egy soktojásos rántottát nyers zöldségekkel, az tuti.

Persze nem tudok Rólad semmit, de ez így nem lehet sok semmiképp, max. cukorból. De egyetlen napod lehet akár extrém is, nekem is az volt. Biztos ettem vagy 10-szer annyi szénhidrátot, mint normál napokon... Ezt speciel jobb lenne elkerülnöm, de nagyritkán nem tud bajt okozni.

2015. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok az nem meghazározható mennyiség. Egyébként nagyon kevés, alig van benne fehérje, és az adataid alapján egyébként sem kell fogynod.
2015. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!