Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen edzéssel lehet hatékony...

Milyen edzéssel lehet hatékonyan zsírt égetni?

Figyelt kérdés

Eddig naponta csináltam felüléseket, nem keveset, de most utánaolvasgattam kicsit a dolgoknak, és rájöttem, hogy a hasprésektől nem fog eltűnni az a zsírpárna (háj..), ami a hasamon van, amit kézzel is meg tudok markolni. Azt szeretném, hogy az tűnjön el, mert utálom, hogy szabályszerűen lötyög rajtam a háj.

Sokak szerint annyira nem vészes, de én nagyon utálom magam emiatt.

Milyen edzéseket ajánlottok, amivel hatékonyan lehet zsírt égetni, és a háj egyre lentebb megy, míg végül eltűnik?

Az Aerobic videók milyenek ilyen szempontból?

Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy olyan diétát folytassak, ami a Norbi Update kajákból áll, szóval értitek.

És olyan edzésekre gondoltam, amik itthon is végezhetők.

https://www.youtube.com/watch?v=ZL_x6Q0S4ew

Ez pl. milyen? Ez, és az ehhez hasonlók segítenek a zsírégetésben?

Előre is köszönöm a hozzáértők válaszát!

17/f



2015. máj. 29. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve, arra is gondoltam, hogy jön a nyár, majd járhatnék futni. Gondolom, az hatékonyan égeti a zsírt.
2015. máj. 29. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Aerob mozgasokkal egetsz zsirt.

Futas, uszas, biciklizes, ugralokotelezes....

2015. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aerob, persze minden, ami energiát éget,az segít valamit... De fogyni a kalóriadeficittől fogysz, zsírégetésre alkalmas hormonális állapothoz pedig nem is mindegy, mit eszel.
2015. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem aerob és anaerob kérdése, nem edzés kérdése.


Szervezet kérdése -> metabolikus egészségé. A fogyás az kalóriadeficit kérdése, az egészség pedig étrendé. Jól működő emberi szervezet jól éget zsírokat, beteg szervezet rosszul, könnyebben is hízik.


Norbi Update kaják kellőképp szarok ahhoz, hogy betegségeket okozzanak, nem tesznek jót az egészségnek. A ch szegény jellegük másfelől kedvez a fogyásnak.


De a hús és a zöldségek ch szegény jellege ugyan így kedvez.. ezeket neveznénk ételeknek, nem a gabonákat, cukrozott és feldolgozott kajákat. Ennyi..

2015. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!