Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak meg?

Hogy hízzak meg?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta próbálok hízni, mert vékonyabb vagyok az átlagnál és ez nagyon zavar. Nem tudtok valami kaját amitől meghízok?
2015. máj. 28. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez a bajom... csak én az átlagnál is jóval soványabb vagyok.mondhatjuk kórosan... már mindent kipróbáltam,volt olyan...sört vedeltem mindennap a legzsírosabb kajákkal,és semmi... szal. ez van a másik oldalról is miért nem tudnak lefogyni,éhezéssel....

Na jó,visszatérve inkább leszek ilyen,mint az a véglet! :)

2015. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt érdemes kivizsgáltatni amgad, mert több anyagcserebetegség állhat mögötte.


De ettöl függetlenül, ha B-vitamint szedsz, akkor általában sikerül valamennyit hízni.

2015. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ne hízzatok, még az ennyire vékony lányok is nagyon szépek! :) esetleg kicsit erősítsetek súlyzós edzés vagy saját testsúlyos :)
2015. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a sörben is van B vitamin...napi 4-5-6 üveg,az brutálisan sok kalória,szűk 1 éven átt annyi napi szinten!
2015. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!