Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés

176cm magas 47kg súly7 vagyok es mindiv ha eszem büntudatom van hogy m3g azer kellene fogynom. Ha pedig megállom a nem evés buszke vagyok magamra.voltam hogy egy trljes napig nem ettem es abban az odőben43kg voltam.

A szüleimnek is nagyon gyanus hogy nem eszem es folyton mondják hogy egyek és hogy már nagyon sovány vagyok stb... szoval nagyon odafigyelnek rám. De én m3gis valahogy nem érzem jol magamat igy a bőrömben.



2015. ápr. 12. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
A 47 kg kb. egy 156-158 cm magas személynél lenne úgymond ideális. Te meg vagy 176 cm magas. Nemhogy kövér vagy, konkrétan alultáplált, gizda, sovány, iszonyatosan sovány. És igen, anorexiás! De ha kórházba akarsz jutni, netán meghalni, akkor hajrá, csak így tovább!!!
2015. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek nem lesz jó vége!! Annyira el fogsz gyengülni,hogy a végére,ha akarod sem lesz képes a tested meggyógyulni.Ugyanis ez már betegesen sovány,pláne,ha a 47kg alá esik a súlyod.

Sajnálom,hogy így gondolkozol és az a baj,hogy mondhat neked bárki bármit,Te akkor is úgy fogod gondolni az a helyes ahogy Te érzed.


Kár,hogy ennyire elrontod az életed

2015. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kell fordulnod, akár az iskolapszichológushoz vagy nevelési tanácsadóhoz is, oda egyedül is el tudsz menni.
2015. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rossz amit teszek és hogy nem is egészséges. Már többször el is kezdtem " hízókúrába " pl most de mindik visszaesek
2015. ápr. 12. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a gáz,hogy ez nem úgy nem egészséges mint pl a cigi,hogy na szívom még de jövő hónapban leszokok.

Hanem rövid időn belül olyan stádiumba kevered az egészséged ami visszafordíthatatlan lesz és utána már kár sírni.


Nagyon jól gondold meg,hogy mit mikor teszel legalábbis a fogyással kapcsolatban.


Jah! És az kevés,hogy tudod helytelen ez az egész...az nagyon kevés

2015. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nagy rá az esély. Ne aggódj, nagyon sok nő (és férfi) keresztül megy ezen, de előbb-utóbb el kell döntened, hogy szeretnél-e egy normális életet, vagy maradsz az anorexiánál. Sajnos a kettő együtt nem működik. Nem írtad, hogy ez mióta tart, de nagyon figyelj oda olyan tünetekre mint a menstruációd kimaradása, fáradtság, gyengeség, bőrszárazság, hasi fájdalom, székrekedés....Ilyen esetekben minimum a háziorvosod érdemes felkeresni.
2015. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!