Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
Anyu folyton el akár vinni orvoshoz mert nem eszek vagy ha igen akkor is csak nagyon keveset. Minden reggel hányni szoktam. Néha azért is mert kövérnek érzem magam. 162 cm, 42kg vagyok. Álltalában nem eszek reggelit, ebédet is nagyon keveset, vacsorára joghurtot. A családom pszichológushoz akár vinni a sok hányás miatt. Anorexiás lennék? 13/l

2014. jún. 21. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj pszichológushoz, higgy a szüleidnek.
2014. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 OMG! válasza:
Ha hánytatod magad, akkor bulimiás vagy. A 42 kb tényleg nagyon kevés a magasságodhoz mérten. Egyáltalán nem vagy kövér, sőt... És tényleg, fogadd el a segítséget, mert ez nem jó. :( Vagy pedig rendesen étkezz, és ne hánytasd magad. Ne akarj úgy kinézni, mint a modellek, mert az egyenesen undorító.
2014. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 22. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

42 kiló??? az rettenesen kevés.

Neked pont hogy inkább hízni kéne nem fogyni..

2014. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia:)

Szinte ugyanabban a cipőben járunk. 11 éves voltam amikor elkezdtem mondogatni "kövér vagyok". Megtagadtam a kaját, nem nagyon ettem. Viszont én nagyon ritkén hánytattam magam, kb. havonta.

12 éves koromra alig hiztam talán 1kg. Aztán rálöttem hogy 159 cm-hez képest a ~35kg kicsit kevés... Anyu nagyban segített rajtam. Támogatott,hogy egyek, mindig egy kicsivel többet.. Lassan már normálisan ettem, de honapok teltek el. Nem volt könnyű, de muszály volt. Nem akartam anorexiás lenni.

Most 13 éves vagyok 162 cm és 45-46kg. Szerintem ez sok..de ! Mindenki megnyugtatott hogy'tökéletes' az alakom.

A tanulság.: FOGADD EL MAGAD AMILYEN VAGY ÉS NEKED MOST AZ LENNE A LEGJOBB HA EGY KICSIT MEGHÍZNÁL.!NEM KELL ELVINNI TÉGED SEHOVA, HA MOSTANTÓL NORMÁLISAN ESZEL, ÉS NEM HÁNYTATOD MAGAD.! EGYÜTT MEG TUDJUK CSINÁLNI! SIKERÜLNI FOG.!<33

2014. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És igen 42 kg. Múlt hónapban 39kg voltam.

2014. jún. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!