Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kérlek nyugtassok meg hogy...

Kérlek nyugtassok meg hogy semmi bajom nem lesz?!

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 155cm és 57 kg. Alapból nem egy vékony testalkatú a családom de igazából inkább a sok édesség miatt híztam el tavaly. Már így is leadtam 7kg-ot. Úgyhogy teljesen egézségesen érkezem és kb heti 5-6-szor sportolok. És mostanság az édességre még csak rá sem nézek. Most viszont kaptunk egy tortát és annyira ennék belőle de át estem abba a végletbe hogy egy falat édességtől is félek hogy elhízok. Ha néha eszem egy szelet sütit vagy valamit attól még nem lesz bajom?

2015. márc. 20. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A cukorbeteg papámnak is aztmondta az orvos :"mindent lehet,csak mértékkel" ha eszel par szelet tortat,nem amitt hizol vissza
2015. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57 kg egyáltalán nem kövér. Nyugodtan egyél a tortából! Nem kell túlzásokba esni.
2015. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 szelet tortatol semmi bajod nem lesz. Nyugodtan ehetsz belole. Persze a szelet ne az egesz torta legyen. :-P
2015. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem. Én is 13 éves vagyok, 162 cm és kb 55-56 kg. Van hogy egy csomó édességet eszek ( jó nem 5 kg-ot!! :) ) és nem hizok 80 kg-ra!! Úgyhogy szerintem semmi bajod nem lesz. :)
2015. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😃
2015. márc. 21. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!