Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítsetek kérlek! Ezek a...

Segítsetek kérlek! Ezek a házi praktikák tényleg beválnak?

Figyelt kérdés

[link]

Lány vagyok ès sokat pukizok, pedig egèszsègesen táplálkozom ès sportolok is, hetente 3-4 alkalommal járok táncra :( tejallergiára gyanakszom, de amig orvoshoz nem jutok kène valami ami enyhìti ezt a kellemetlen helyzetet. Köszi előre is 15/L



2014. szept. 1. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, beválnak-e, de ártani tuti nem árt, ha kipróbálod valamelyiket :)

Ha tejallergiára gyanakszol, miért nem hagyod el a tejtermékeket legalább egy időre? Vagy én gondolkodom egyszerűen? Láttam már, hogy még a bizonyítottan tejallergiásokat sem érdekli, igenis isznak tejet, esznek gyógyszert és annyi. Ez nekem nagyon furcsa.

2014. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is tejérzékeny vagyok, a tejföltől, joghurttól, túrótól és társaitól csak durrogtatok :D de ha megiszok egy pohár tejet.....elszabadul a pokol, sógorostul jön a vész, igaz nem is kívánom a tejet. Amúgy létezik olyan, hogy LACTASE vagy valami ilyesmi, amitől nem lesz hasmenésed. Én kipróbáltam. Megittam egy pohár kakaót, bevettem egy ilyen tablettát, igaz nem jött rám a szapora, de a durrogtatás nem maradt el XD ugyhogy szerintem jobb elkerülni ezeket az ételeket, minthogy mindenfélét szedni
2014. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kiderül, hogy laktózérzékeny vagy, akkor járj utána mindenféle kedvezménynek amit igénybevehetsz. Az orvosok nem említik meg. Amíg 18 alatt vagy pl utazási kedvezmények, 18 fölött adókedvezmény. stb
2014. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!