Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy álljam meg, hogy ne...

Hogy álljam meg, hogy ne menjek a mekibe?

Figyelt kérdés
30 perc múlva mennénk apummal a mekibe. Tudom, hogy egészségtelen meg minden, de baromi finom. Nem tudom, hogy tudnám megváltoztatni a döntésem, 1szerűen nagyon vágyok már oda menni. Jah és lécci ne mondjatok saláta tippeket, ki megy mekibe kecskemódra enni ? Köszi a javaslatokat !
2010. febr. 14. 18:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:49


Miért hazudnék?


A rébusszal melóztam még kb 8 éve..


Mellesleg az akkori fagyigép alapanyag tartája kb 20-25 literes volt, 2 zsák danone alapanyagot bele lehetett önteni ha te abban megérzel kb egy deci tisztitószert akkor nagyobb ínyenc vagy mint bárki aki mc be jár...

2010. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szellemi szinten vagy csak sajnálni tudlak. Amíg nem leszek tőle beteg és finom addig nem érdekel, hisz egy hónapban egyszer eszem ott, vagy annyiszor sem. Amikor igen meg nem rettegek, hogy ezért halok meg. De ha több embernek baja lett volna tőle te mehettél volna az anyádba. Remélem kiverted rá mekkora arc vagy:))Vannak emberek ingerszegény környezetben, hát igen...
2010. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, sztem te kéne verjed, ha megtalálod a csipeszed hozzá....


a meki igenis okoz érrendszeri problémákat, de tudjátok mi a bajotok (egyeseknek) ? az, hogy M.o.- on élünk és itt senki sem tud semmiről, ha tudnátok mennyire ártalmas a sok zsir és cukor akkor nem irnátok ekkora baromságokat. S most a legtöbb marha azt gondolja, hogy " pont te szövegelsz ? ", hát igen legalább én nem rejtem véka alá, hogy igenis hülye szokás amiről le kell szokni és azért is kértem véleményeket


ja és különben meg tudtam állni ma például, hogy ne menjek el, szóval ki gyenge agyi szempontból ?? köszönöm a hasznos válaszokat, mert voltak még éppeszű válaszolók is !!

2010. febr. 14. 21:45
 14/20 anonim ***** válasza:
sztem is finom a mekis kaja, és ha éppen megkívánom, akkor bemegyek és eszem. még élek. jéééééé
2010. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
azért kicsit gondolkodjunk már, nemfog mindneki megjhalni aki a mekiben eszik. ahhoz h kifejtse egészségtelen hatását, ahhoz napi szinten kéne ott enned, és nemám csak egy mittomén bigmac menüt, hanem mindent rgyszerre sokat összevissza.
2010. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én már ettem a McDonald's-ban salátát, mégsem vagyok kecske.
2010. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hülye gyerek, nem is neked írtam, amire reagáltál. Látom hatalmas az IQ-d...lehetsz vagy 13 éves és azt hiszed belehalsz egy sajtburgerbe..szánalmas:D Esetleg felemelnéd a segged, mozognál és ennél zöldséget, gyümölcsöt is,akkor nem kéne beszarnod hogy beledöglesz...
2010. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem f*sok, meghagyom neked az adagom, aztán dögölj bele!
2010. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valószínű ebbe belehal valaki...sok idióta gyökér:DDD
2010. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nem kimondottan vagyok oda az étteremláncért, de tényleg finom amit adnak.. szóval csak azt tudom javasolni, amit én is csinálok, nem baj ha évente egy-kétszer elmégy, azt még a szervezeted is ki tudja heverni, egyébként meg oldd meg az otthoni étkezést, vagy inkább menj pizzázni :)
2010. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!