Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy álljam meg, hogy ne...

Hogy álljam meg, hogy ne menjek a mekibe?

Figyelt kérdés
30 perc múlva mennénk apummal a mekibe. Tudom, hogy egészségtelen meg minden, de baromi finom. Nem tudom, hogy tudnám megváltoztatni a döntésem, 1szerűen nagyon vágyok már oda menni. Jah és lécci ne mondjatok saláta tippeket, ki megy mekibe kecskemódra enni ? Köszi a javaslatokat !
2010. febr. 14. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Azért szereted a mekit, mert túl érzéketlenek az ízlelőbimbóid. Nem vagy ínyenc, hanem tucat vagy.

Na most is van még kedved menni?

2010. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fú én megértelek. Én is alig várom a pillanatot, hogy mikor megyünk, pedig nem kéne. Lényegében akaraterő kell hozzá, de nekem nem megy ez. Ja meg a saláta evés sem. Szóval nehéz. Én tegnap voltam, szóval most elvagyok egy darabig, de nagyon gondolkodom saját magam részére valami jutalmazáson ha erős maradok és nemet mondok rá. De hogy mit még nem tudom:)
2010. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Attól, hogy egy hónapban egyszer elmész mekizni még nem leszel beteg. A super size film is egy hülyeség. Próbálj meg másik kaját annyi ideig enni úgy hogy mást nem eszel. Ugyanúgy beteg leszel az egyoldalú táplálkozás miatt mert mást nem kapsz meg ami kell a szervezetednek.
2010. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Gyerekeeek mi ez? Lelkiismeret furdalás? Istenem megeszek két csibeburgert meg egy salátá édessavanyú szósszal...és nem vagyok éppen cérna (persze kövér se) de semmi lelkiismeretfurdalás....jól esik finom ennyi...

Nehogymár ezen nyafogjatok mennyé' és egyél!


Istenem...hogy tudnád megváltoztatni a döntésed? Minek? Istenem...naponta megeszel annyi mérget meki nélkül is...nehogy már...ó Istenem micsoda gondok...


Bocsi de miközben egy haldokló barátomért aggódok ezek a gondok annyira szánalmasnak tünnek de nem akarok megsérteni senkit...

2010. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Amikor Mc ben melóztam mint diákmunkás belesütöttük a köpölegyet a royal szenvics husába, mire megsülta hús a légy eggyé vállt a szenviccsel :D:D:


A fagyi alapanyagba meg véletlenül beleborult egy adag tisztítószer habzott is mint az állat de zabálta a sok marha!


Jó étvágyat..

2010. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

... Akkor mondok valamit, az hogy időnként eszek a mekiben az nem gáz, az "annyira finom" kifejezés a mekire már nagyon. kicsit lehetnél igényesebb is én a tejszínes brokkoli krémlevesre szoktam így reagálni. De még a spagetti is jobb választás.

a mekis kaja nem egészséges, végeztek több kísérletet. de nem fog téged meghatni ha elmondom. De vna egy amit te is kipróbálhatsz. be tettek egy búra alá egy rendes házi készítésű és egy adag mekis sültkrumplit. (persze külön külön) egy hónap után a rendes krumpli penészes lett de nagyon a mekis steril maradt. szerinted azt mivel kezelik?


én azt mondom egyél ha jól esik de azért ne túl gyakran mert végig égeti a tartósító szer a bélrendszeredet...

2010. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bizonyos dolgozó már volt valami másik fórumon és hasonló "poénokat" sütött el. Rengeteg ismerősöm dolgozik ott és nem kell ilyenektől tartanotok. Akkora hülyeség. Biztos nem éreznéd, ha tisztítószer lenne benne... Mellesleg a kínai kaját is imádom, de kínai konyhára be nem mennék, olyan dzsuvás. És ha finom? Meki nélkül is az ember egy évben 1kg piszkot eszik meg.
2010. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is a mocsok miatt aggódnék...
2010. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én sem akarok megbántani senkit, de nekem jogosan van lelkiismeret furdalásom minden alkalom után. 2 csibeburgerért, meg salátáért el se mennék. Nekem a minimum nő létemre 3 nagy szendvics sajnos 3 hetente.Ez a jobbik eset. Szóval, hogy a kérdező miért akar leállni róla, azt nem tudhatjátok. Nem ismeritek mennyit eszik, milyen hatással van ez rá testileg-lelkileg. Én például már függő vagyok, ezért gondolkodom jutalmazós módszeren.
2010. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A függőség fejben dől el, én úgyzsoktam le a nasizásról hogy nem tiltottam meg magamnak, cska egyzserűen oda érve a hűtőhőz megkérdeztem magamtól hogy kell e nekem ez, nem is vagoyk éhes akkor meg minek, álltma ott egy kicsit a hidegben és üres kézzel viszsa fordultam. és ha mégis ettem azt modntam hogy jó eszem nem nagy ügy máris többet értem el mint egyébként bármikor nem bukásnak éltem meg.

Nem szabad semmit sem megtiltnai emrt akkor a tiltott gyümölcs még kívánatosabb lesz. gondolkodjatok el rajta.


De jó módszer lehet hogy ha főzőcskézni kezdesz lehetőleg könnyebb ételekkel és kísérletezgetni velük. eltereli a figylemedet és új nagyon finom ételeket ismerhetsz meg az izgalom hogy hó de jót fogok enni pedig nagyon fel dobja ez embert.

A sportolás is jó én amikor futottam illetve túráztam szinte nem is voltma egész nap éhes csak ha "unatkoztam"


Az evés viszont a depressió jele is lehet, arra is jó a sport, de mindenképpen próbálj meg valakivel megbeszélni a dolgot, ha nem is súlyos a dolog, mindenképpen megkönnyebbülsz. ha bátorítást kapsz akkor még szárnyalhatsz is :-)

2010. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!