Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzés előtt után táplálkozás?...

Edzés előtt után táplálkozás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Heti 4 2x órát sportolok önvédelem mit érdemes enni edzés előtt után. Amivel tudnám növelni az izmaimat. Mert én így szoktam edzés előtt csoki gyümölcs sok víz edzés után szintén ez 179 cm vagyok 75 kg
2015. jan. 13. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Edzés előtt kb. 1 órával és rögtön edzés után egyél. Előtte hús, rizs. Utána szintén, plusz mehet szőlőcukor. Kb. fél csomaggal a szemesből vagy gyümölcs. Vizet ne igyál mikor eszel, mert higítja a gyomorsavat, inkább edzés közben amennyit tudsz.

Amúgy meg ehetnéd azt amit a testépítők.

2015. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folyamatosan kell taplalni az a szervezeted nemcsak edzes kornyeken.


Feherjebol neked kb 150 g szenhidratbol meg 300 g kene naponta.

2015. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
edzés előtt 2 órával már ne egyél az összes box edzőm ezt mondja, mert nehezebben fogsz mozogni. Fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt eleget főleg edzés után, mert akkor nem épül az izomzat ha utána nem eszel. Lefekvés előtt 2 órával meg már ne egyél. A pontos étrendet a genetikád, anyagcseréd pontos ismeretében lehet csak megállapítani.
2015. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!