Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet hízni?

Hogy lehet hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves lány vagyok 165 cm magas és 46 kg. Az lenne a kérdésem hogy tudnék hízni hogy ne legyek sovány ?:/

2015. jan. 5. 16:28
 1/10 anonim válasza:

Zabálj mindent össze-vissza! (ha lehet, akkor zsíros mű kajákat)

Ne mozogj!

Csak olyat igyál, aminek az összetevőknél a cukor áll az első helyen! (az se baj, ha a víz után van)

2015. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát.. hogyhogy ne legyél sovány?


Miért vagy most sovány? Ha gluténérzékeny vagy (mert minden szemetet összeeszel, amitől van aki hízik persze) akkor nem fogsz hízni a zabálástól.


Izmosítani kellene, minőségi ételeket enni (főleg zöldségeket, húst, jóféle zsírokat mint pl. kókuszzsírt, gyümölcsöket, némi rizst deee.. ezzel nem kell túlzásba esni)

2015. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemvagyok gluténérzékeny tudtommal :) es esetleg inkább egészséges ételektől esetleg hízni valamien szinten? es nem ugy ertem a hizast hogy kövér legyek csak legalabb 5-7 kg ot szeretnek hizni
2015. jan. 6. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal sem, ettől még a legtöbb ember tudtunk és tudtuk nélkül az. És emiatt valaki sovány, valaki elhízik, éppen milyen problémát okoz..


Kalóriabevitelt emelheted kókuszzsírral/állati zsírokkal, ch bevitelt nem kell 100g fölé vinni, fehérjéből elég 1g /ttkg izmosodáshoz is, de lehet többet is enni (husi, tojás, halak)

2015. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jesszus! Miért ir olyan aki nem ért hozz? -.- Mi az h zabálj össze vissza zsirt é ne mozogj??? Nem egészségtelen akar lenni!!!


Én 160 cm vagyok és genetikailag vékony, 39 kg voltam mikor ugy döntöttem h ez igy már nem jó.


REngeteg húst, és tésztát ette plusz naponta 2x edzőterbe voltam! fél év alatt 10 kilü jött fel IZOMBAN!! nem zsirban ... olyan bomba jól néztem ki, hogy nem tudtam a pasikat evakarni pedig előtte sosem voltam közkedvelt. Ne zsirban, izomban akarj hizni. egyáltalán nem voltam férfias, nem bodybuilder lettem, hanem formás és nem zsirban vastagodtam hanem izomban, tehát jó alakom is lett.



Keress rá neten arra h "tömegnévelés". Táplálék kiegésztőkre semmi szükség, de amit irnak a gyakorlatoktól és edzéekről azt tartsd be :) és fél év alatt baromi jól fogsz kinézni. "nagy súly, kevés gyakorlat, pihenőnapok"



Napi 5x egyél, szedj b vitamint és egyél húst, zöldségeket és tésztákat,de a ZSÍRT FELEJTSD EL!!!!!

2015. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem naponta 2x edzőteremben voltam hanem két naponta :)
2015. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Azt nem mondta, hopy izomra akar-e hízni :)

Csak annyit kért, hogy csináljunk belőle egy mangalicát.

2015. jan. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod, 80%-os itt már ki kell találni mit akarnak a kérdezők kérdezni.


Gyakorikérdések válaszoló nem lehet akárki, bele kell látni a kérdezők fejébe, INTERNETEN keresztül :D


Ezért alacsony az én pontszámom :D

2015. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó de aki nem tud hizni az nem fog tudni hizni attol h zsirt zabál és egészégtelenül él..csak tönkre b*sza a szervezetét.
2015. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem?

Egy viszonylag egészséges ektomorf a több szénhidrátevéssel (és kalóriaplusz miatt a több zsírevéssel azért hízni fog).


Ha mondjuk enyhén lisztérzékeny, akkor nem de ez már egy (nem ritka) külön dolog.

2015. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!