Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magas koleszterin fiatalon....

Magas koleszterin fiatalon. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nemrég kiderült, hogy nagyon magas a koleszterinem, és fogalmam sincs, hogy mitől lehet. Nem eszem zsíros ételeket, viszont sok zöldséget, gyümölcsöt. Nem ülök egész nap...jó, nem sportolok rendszeresen, de a munkám elég sok mozgással jár. Szerintem nem vagyok túlsúlyos: 165cm, 53kg. A koleszterinszintem (amikor kiderült) 9 volt. Azt hittem, hogy elírtak valamit a laborban, úgyhogy elmentem még egyszer. Most 11 lett az eredmény. És ezek mellett az LDL ami nagyon sok. Elmentem a körzeti orvoshoz, aki rögtön felírt koleszterincsökkentőt, és azt mondta, hogy ezt már mindig szednem kell. Elolvastam, hogy milyen mellékhatások lehetnek, és eléggé megijesztett a dolog. Időközben megtaláltam egy régi vérvételi eredményt (16 évesen vettél le) és már ott is 7,6 volt, ami szintén magas...de akkor nem mondott az orvos rá semmit. Mit kellene csinálnom? Szedjem a csökkentőt? Nagyon sok rosszat hallottam róla. De ez így nem maradhat.... Fogalmam sincs mit csináljak, mikor járok a legjobban. És azt sem tudom, hogy mitől lehet:( Pedig az lenne a legjobb, ha az okát tudnám megszüntetni.


24/L


2010. jan. 25. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az oka a koleszterin szintnek, ha hiszed ha nem, a káros geopatikus sugárzás,ami valamely nyirokmirigyen megy át(pajzsmirigy,hasnyálmirigy,cscsemőmirigy, mellékvese)ha ezek a mirigyek rendellenesen működnek, emelkedhet a koleszterin szinted, ill ha a gerinc, vagy nyaki csigolya meszesedésed van, attól is lehet magas, ill a helytelen táplálkozástól.Nekem is magas volt és mindenféle gyógyszer nélkül megoldottam magamnak.Fekhelykimérés,csontkovácsolás, helyes táplálkozás,és életmódváltás.Alternatív gyógymódokkal foglalkozom, ha bővebben érdekel keress meg, vagy tedd lehetővé hogy priv.emailt tudjak írni.
2010. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon jó dolgokat írtál. Ha esetleg részletesebben is le tudnád írni a dolgokat, most már tudsz emailt küldeni. A sugárzásnak utánanéztem, hogy mik a jelei, és szinte 100%ban megegyeznek a dolgok. Mindenképpen megpróbálok változtatni a helyzeten, most legalább van vmi ami alapján neki tudok állni:)
2010. jan. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!