Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ekcéma diéta ellenkező hatása,...

Ekcéma diéta ellenkező hatása, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már elég régóta szenvedek ettől a sz4r betegségtől.

Mindenhol azt olvastam, hogy diéta kell, hogy meg gyógyuljon.

Már sokszor próbálkoztam vele, (most is diétázok, már 3 hete) de mindig az ellenkező hatását fejti ki.

Sokkal jobban ki ekcémásodok, sokkal jobban viszket, és a legszebb, hogy főleg az arcomon!

Így nem lehet élni, egy két tipp, tapasztalat jól jönne segítségül.


diétámról röviden:

az első 2 hétben elhagytam minden édességet, tejet , tojást.

3 napja már a kenyeret is elhagytam, szóval már csak ezek mennek:( zöldség, gyümölcs, krumpli, rizs, csirke hús néha. + napi 3 liter víz gyógytea, biocéklalé/almalé.


nemhogy gyógyul a bőrőm, hanem sajnos azt kell mondjam , rohad :(



2014. szept. 26. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehermentesíted a szervezetet a korábban folyamatosan kapott mérgektől, most van ideje tisztulni, legyél türelmes, jól csinálod! Ha teheted, legyél sokat napon, kenjed kókuszzsírral az arcodat egyéb kenőcs helyett, igyál almaecetes vizet, egy kiskanál egy pohárba.
2014. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ekcéma okáról és kialakulásáról keveset tudunk. Az valószínű, hogy közrejátszhat a táplálkozás, különböző szerek amikkel fürdünk és a ruháinkat mossuk, de alapvetően ez egy gyulladás, ami valami ismeretlen dolog ellen zajlik. A provokáló tényezőket lehet csökkenteni vagy kiiktatni, de csodát ne várj a diétától sem... a méregtelenítés és társai meg fszság, nem azért ekcémás valaki, mert "mérgei" vannak, újszülötteken is előjöhet meg teljesen bioezobarmokon is, ha nem megfelelően reagál a szervezete.
2014. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az ételintolerancia vizsgálatot, ott egyértelmű melyik étel lehet a gond.
2014. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Julie S ***** válasza:
Igen, egy etelintolerancia vizsgalat jol johet. Egyebkent szedj a dieta melle sok (legalabb 4000-6000 NE) D-vitamint (meg K2, C es E vitamint is, ha van ra keret).
2014. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
allergiavizsgálat+ a bőrgyógyásszal írass aeriust, nekem egy kúra segített
2014. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!