Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma nagyon sokat ettem, úristen...

Ma nagyon sokat ettem, úristen, miért nem tudok kitartani?

Figyelt kérdés
Mleste egy csomó mazsolás sokit,meg mogyorót ettem,2 kilót fogytam,de reggelre többet mutatott a Mérleg mint diéta előtt:( 20/l 68 kg

2014. szept. 13. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

szénhidrátfüggőséged alakult ki

olyan mint a kábszerfüggőség

teljesen állj le a liszt és cukor (vagy ezeket tartalmazó ételek) fogyasztásával és kb 2 hét alatt elmúlik

2014. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert nem akarod igazan. ha akarnad - egyszeru lenne a dolog, a kezedet es a szadat nem a vegetativ idegrendszer iranyitja.


ird ossze mit ehetsz, mennyit. es edd azt, es csak azt. ennyi.

2014. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell akaraterő segítségével táplálkozni, de lehet, hogy én szerencsés alkat vagyok (á, dehogy, megvannak a magam problémái).


Meg kellene szüntetni az okot, ami miatt olyat eszel, amit igazából nem akarsz. Lelki ok, túl kevés kalória, túl sok szénhidrát, megszokás...

S ha mondjuk édességre vágysz (nálam ez elég erős volt, a cukor és liszt kiiktatásakor egy időre elmúlt, de aztán visszatért), akkor egyél olyat, ami az étrendedbe passzol. Nálam ez szénhidrátszegény és az általam nem evett élelmiszereket nem tartalmazó édességet jelent, rengeteg verzióból tudok válogatni. Példát nem mondok, mert Te valószínűleg nem zsírosan eszel, mint én, a se sok zsírt, se sok szénhidrátot nem tartalmazó édességek pedig nem az én műfajom.


De 2 kilót nem híztál egy kupac csokitól. Gondolom, nem kilókat ettél belőle. Az, amit a mérleg mutat, főleg közvetlenül utána, nem annyira fontos.

2014. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!