Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Falásrohamok? Mit tegyek?

Falásrohamok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokat idegeskedek mostanában és sokszor jön rám a zabálhatnék, szóval eszek mindent egymást után, és a hasam is folyamatosan fáj (most ez az idegességtől, meg a sok evéstől egyaránt szerintem). Hánytatni nem hánytatom magam és kizártnak tartom, hogy elmenjek odáig,mert rettegek a hányástól és, ha rosszul is vagyok, mindent megteszek, hogy ne hányjak. Szóval mit tegyek? Tudom szüntessem meg a stresszhelyzeteket..és amíg megoldódnak a dolgok addig?

16/L


2014. szept. 11. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
példának még leírom, hogy tegnap is felidegesítettek és magam elé tettem egy csomag kekszet és csak tömtem magamba, pillanatok alatt elfogyott, majd jött a csoki, zsemle, akármi, csak egyek
2014. szept. 11. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne egyél cukrot, cukros dolgot, meg kenyeret, se tésztát, magyarul szénhidrátot, csak reggel.


Az idegeskedés kivált stresszhormont amitől van ez a zabálhatnék. Előbb annak az okát tárd fel és szüntesd meg. Hallgass relax zenét youtubon, agykontroll, stb.

2014. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel se egyél sok szénhidrátot, főleg gyorsat ne, akkor alacsony az inzulinérzékenység, valamint este is az.


Ha már eszel, az ne pont keksz legyen. Akkor se, ha adott helyzetben az a legcsábítóbb. Nem szeretsz valami kalóriaszegényebb ételt? Én megcsinálnám, hogy az ilyen eseteket nevezném ki étkezésnek s ilyen kis krékerféléket ennék, amiket sokáig kell ropogtatni, úgyhogy egy adag sokáig tart (speciel magam sütném, olajos magvakból vagy maglisztből, mikróban. nagyon szeretem őket, de így is elég keményre kellene, hogy ne faljak be seperc alatt többszáz kalóriát... vagy elég ízetlenre, nálam az hatna). Innék hozzá teát... Persze nem tuti, hogy hatna, de próbálkoznék nagyon.

2014. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha úgy érzed muszáj valamit enned, egyél gyümölcsöt, vagy vannak ezek az extrudált kenyerek, azokat is jó rágcsálni. Az idegesség ellen meg csak is a sportot tudom ajánlani
2014. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!