Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiából gyógyulok de még...

Anorexiából gyógyulok de még mindíg vannak falásrohamok?

Figyelt kérdés
Már elértem a normál súlyomat de még mindíg falásrohamjaim vannak ( mit tehetnék:( a csokiról már sikerült leszoknom de a hútőben mindíg van valamilyen lekvár és abból eszek be+kifli,zsömle persze:( mozgok is minden nap..ha anyámnak mondom hogy ne hozzon ilyen kajákat haza akkor azt mondja: nem én vagyok a felnőtt nem én dirigálok, meg hogy az orvos azt mondta hogy minden nasit meg édességet is kell venn DE MINEK??kikészülök mit tehetnék senki sem ért meg16\l

2014. aug. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Igazából ezt nem értem.. az anorexiások tudtommal nagyon vékony emberek, akkor miért baj ha falásrohamaid vannak? Szerintem ha eszel és mozgol semmi baj nem lesz!!! Ha az elhízástól félnél akkor attól nem kell.
2014. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát már sajnos nem vagyok az a beteges vékony sajnos:(olyan szeretnék megint lenni
2014. aug. 3. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdem érteni, keresd fel szerintem sürgősen az orvosod, aki valószínüleg elküld majd egy pszichológushoz, megkérdezhetem hány cm és hány kg vagy?
2014. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült egyedül kilábalnom 4 év hercehurca után. Ha gondolod írj privit, segítek ha tudok.
2014. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
171\58 vagyok :( 45 Kg-ról indultam
2014. aug. 3. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
19,84 a testtömegindexed, ami sovány, de egy anorexiásnál pont tökéletes, egyáltalán nem kell fogynod semmit, tökéletes vagy, egyél nyugodtan, és mozogj mellette és nem lesz semmi baj, de kérlek keresd fel az orvosod, hogy ne hogy vissza ess, vagy kérj bárkitől tanácsot, aki ezt már átélte. Hidd el nekem TÖKÉLETES VAGY! :)
2014. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2014. aug. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!