Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szotyi (napraforgómag)...

A szotyi (napraforgómag) hizlal? Lehet este rágcsálni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

tudod miből készül a napraforgóolaj?

igen, napraforgó magból(szotyi)

hizlal, nem is kicsit.

2014. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hizlal?

Sok benne a zsír, kevés a szénhidrát, tömény cucc. Nekem fogyókúrás étel, de persze nem korlátlanul. Az étrended dönti el, hogy előnyös vagy sem fogyás szempontjából. A szénhidrát- és zsírdús étrend a "leghizlalóbb", persze csak ha sokat eszel, akkor van esélyed hízásra ebben az esetben is.

2014. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nincs olyan, hogy hizlal.

Másrészt magas a szénhidrátja, DE 10 dkg-ot baromi nehéz megenni belőle. Mert ugye a szénhidrát a magra vonatkozik, egy csomagnak a fele se a mag, inkább a negyede.

2014. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem alacsonynak tűnik a nettó (ezt nem írtam, de ez tud hasznosulni) szénhidráttartalma, akár ketogénben is lazán be lehet lakni vele... Bár nem érdemes, mert akkor kevés jut zöldségre.

10 deka olajos magot elég könnyű megenni, ha szereti az ember, akár egyszerre is. Én naponta többet eszem, de változatosan s napraforgómag kevés van közte.

2014. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Az, hogy hizlal-e, a napi össz-beviteledtől és össz-energiafelhasználásodtól függ.

Lehet este rágcsálni. Ha nem kerülsz vele kalóriapluszba, nem hizlal.

2014. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!