Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves lány vagyok, edzés...

Sarathie kérdése:

16 éves lány vagyok, edzés mellé milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, kb 170 cm és 70 kg. Erős a csontozatom és van kis izmom is. El szeretnék kezdeni edzeni komolyabban Eddig is edzettem itthon néha, meg járok hagyományőrző edzésekre is, szóval van egy kis kondim, de valami magasabbra szeretnék lépni, és megpróbálni a Fegyncedzést. Nem szeretnék nagy izmokat, inkább erőt szeretnék, és az alakom kicsit formálni. Milyen étrend ajánlott, mit érdemes enni és mit nem? És mikor? Ilyen, és ehhez hasonló kérdésekre várom a válaszokat.

2014. aug. 14. 21:47
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mindenképp energia dús ételeket egyél , sok fehérjét , szénhidrátot , elvégre nem lefogyni akarsz , hanem izmosodni ,igyál sokat , és szerintem mindenképp keveset egyél ,de sokszor! :)

2014. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fosfosfosfos ***** válasza:
Kerüld a lassan felszívódó, magas glikémiás indexű ételeket. Ha nem tudod mi az, google, és olvass róla sokat!
2014. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!