Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történne akkor ha 2 napig...

Mi történne akkor ha 2 napig semmit nem ennék?

Figyelt kérdés

Csak teát innék, cukor és minden más nélkül. De semmilyen ételt, se szilárdan, se folyékonyan nem ennék. Csak teát. 2 napig.

Mi történne a szervezetemben? És utána, miután megint eszek?



2014. jún. 15. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Belassul az anyagcseréd, és amint elkezdesz enni zsírba tárolja a szervezeted a kalóriákat. (Mondjuk nem tudom 2 nap alatt végbemegy-e.)
2014. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Éhes lennél.
2014. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2nap keves hogy barmi is tortenjen. Nekem 1 het utan kezdtek elojonni a jelek hogy nem eszek.
2014. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, hogy kérdésként felmerül benned, mert akkor még sosem kaptál el hányásos-hasmenéses vírust. Akkor nem két, hanem három-négy napig nem eszel, de ki lehet bírni. Csak sokat kell inni.

Egyébként fáradt, gyenge, szédülős leszel. (Én az lettem, mikor nem betegség miatt nem ettem.)

2014. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szervezeted a tartalékaiból fog élni, amiket azonnal elkezd pótolni az éhezés után. A 2 nap szinte semmi.
2014. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én két napja nem ettem semmit, de előtte két nap meg minden kijött belőlem egy bekapott vírus által és csak teán és vízen élek, és még 1 napot ki kell bírnom...

szörnyű, hihetetlen mennyire kíván mindenféle kaját ilyenkor az ember...

2014. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!