Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire számít normálisnak a...

Mennyire számít normálisnak a súlyom?

Figyelt kérdés

165 cm/ 48 kg

21/L

Ugye ez nem sok? Jó lenne lemenni 46-ra.



2014. ápr. 16. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Sőt, így a számok alapján szerintem még sovány is vagy.
2014. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
46 kilóra szeretnél lefogyni 21 éves fejjel? Nem a súlyoddal van a gond, hanem a fejeddel...
2014. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez is a minimum határt súrolja, a magasságoodhoz már kevés lenne a 46 kg. Ha nem avgy megelégedve az alakoddal sportolj. Attól még hizik is az ember akár vagy nem fogy de sokat alakul. Én pl nem fogytam kilóra de centire lement sok. megemelkedett a fenekem stb.
2014. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

13évesen és 164cm és 53kg vagyok..

Rám se mondják h kővér lennék

2014. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A "normális" pusztán egy statisztikai fogalom.


Hogy jó-e a testtömeged az a testkompozíciódon múlik. Milyen a testkompozíciód? Lehet a 48 kiló még kevés is, de ha csak hájból áll akkor a 46 kiló is 'sok', vagyis a zsír része. Meg akkor kevés az izomzat.


Tehát: testkompozíció.

2014. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen testalkatod van. Ez normális súly még vékony is lehetsz. Én is ennyi centi vagyok, de 53 kg, és elég sovány vagyok.
2014. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony KEVÉS. Eszedbe se jusson fogyni, ha ennyi kilósan fogyáson jár az eszed, akkor bizony ideje volna gondolni arra, hogy ez az étkezési zavar kezdete... Én 56 vagyok ugyanennyi magassághoz és még engem is pici/vékony lánynak tartanak, max 1-2 kiló plusz van rajtam. 53 körül lenne az ideális test ehhez a magassághoz, 48 kiló már igen kevés.
2014. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5, gondolkozz légy szíves. Egy 165 centis 48 kilós test nemigen állhat csak hájból. Vannak a csontok, van azért biztosan némi izom, ami mozgatja, és kész, többnek nincs HELY. Biztos, hogy egy DEKA háj sincs a lányon.
2014. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne vegyél rá mérget amíg nem láttál róla képet, nem mérted meg..


Alábecsülöd a mai embereket. Képesek nevetségesen alacsony izomtömeget (az egészséges szintet félelmetesen alulmúlót) magukon tartani miközben lötyög a zsírjuk.


Én csak láttam már sok mindent, így nem nehéz elképzelnem a szélsőségeket. Egyébként mindegy is hogy hájas-e, ha alacsony az izomtömege akkor sem jó a teste (bár lehet 'normális', mert ma már a kóros úgymond normális, általános).

2014. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!