Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol kaphatok KENDERMAGot...

Hol kaphatok KENDERMAGot étkezési célra?

Figyelt kérdés
Konkrétan csíráztatni szeretném és úgy fogyasztani, de sehol nem találok, csak a madáreledelként és hal beetetőként találtam nagy nehezen, de azok emberi fogyasztásra nem ajánlottak.

2014. márc. 24. 04:25
 1/3 anonim ***** válasza:

vannak erre szakosodott holland webshopok, légmentes csomagolásban kikûldik neked a magod, még azt is garantálják, hogy csak nõ ivarú növények fognak kikelni, viszont ha a póstán mégis kiszúrják ami ritka eset, akkor számíthatsz a büntetõ eljárásra, ugyanis azért nem találsz kender magot, mert az illegális ugyanis egy illegális "drog" nõ belõle...

vagy kivárod a szezont és bármely erdõ, szántóföld szélén annyi vadkender magot szüretelsz, amennyit elbírsz... persze ha hazafelé elkapnak vele...

2014. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, a kérdező normál kendermagot keres, nem vadkendert...


Sajna én sem tudok segíteni, talán az egyik legismertebb magyar nyersvegán blogolót, Gittát kellene megkérdezni, nála vannak kendermagos ételek. Én még sosem láttam sehol, mindössze kendermaglisztem van, de az is poénos. Csíráztatni mást szoktam.

De valószínűleg van valamelyik webshopban is, rá kell keresni.

2014. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a vadkender is ugyan az a növény, az egyetlen különbség a különbözõ fajták közt, hogy más a thc tartalmuk, nincs olyan, hogy "sima kender" és ha lenne is illegális termeszteni, terjeszteni stb stb, még akkor is ha az csak "sima kender"
2014. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!