Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitenél rendbe tenni az...

Segitenél rendbe tenni az étkezésem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 20 éves fiú vagyok, 180 cm magas, 85 kg. Enyhe túlsúllyal rendelkezem, de annyira nincs magabiztosságom hogy nincs sajnos barátnőm. Csak átlagos magyaros kajákat eszek : paprikás krumpli, pörkölt stb.. reggeli 1 zsemle szendvicsnek, vacsora is gyakran valami "nehezebb" kaja. Emellett rengeteg kenyeret eszek, egy evésre 2 szelet átlagban lemegy. Mellette focizom is, de egyáltalán nem fogyok, de hizni se nagyon hizok. Tudom hogy a kenyér a legnagyobb baj, de nem tudtam eddig egyszeruen elhagyni...


minél gyorsabban leakarom adni a túlsúlyomat. hajlandó vagyok 360 fokos fordulatot venni, és elhagyni a kenyeret.


kérdésem az lenne hogy mit egyek kenyér helyet, ami reggelire és vacsorára megfelelő lenne. illetve ahhoz hogy fogyjak minél gyorsabban mi az 2-3 fajta étel amit ebédre tudnék enni, legyen laktató és támogassa a fogyási terveimet.



nagyon szépen köszönöm előre is a segitséget!


rossz indulatú válaszokat kérem mellőzzétek..


2014. márc. 10. 17:53
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nemrég az én életem is 360°-os fordulatot vett. Egyszer csak azon vettem magam észre, hogy semmi sem változott. Azóta a 180°-ra hajtok.

Tudom, hogy írtad: "rossz indulatú válaszokat kérem mellőzzétek.." - de olyan magas labdát adtál, hogy nem lehetett kihagyni :) Nincs bennem semmi rossz indulat.

Ne hagyd el a kenyeret, csak egyél belőle kevesebbet. Nem logikus?

2014. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem a súlyod miatt nincs barátnőd. Az étkezésed megreformálása legfeljebb egy minimális segítség lehet. A maradék 95% nem ezen múlik. Egyébként ezekkel az adatokkal alig vagy csak túlsúlyos.
2014. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Így van. Nem ez lesz az elsődleges. Közhely, de kisugárzás a lényeg (nevezd stílusnak, vagy aminek akarod).

Csajozás mellett sportolj és törekedhetsz arra, hogy javítsd a testkompozíciódat, de ez nem feltétele a csajozásnak. A magabiztosságod ne a kinézeteden múljon.

2014. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!