Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a mai tervezett...

Szerintetek a mai tervezett étkezésem mennyire korrekt?

Figyelt kérdés

Reggeli: fél zsömle vajjal megkenve, rá reszelt sajt+paradicsom, uborka

Ebéd: 2 csirkecomb, mellé párolt karfiol (4 közepes rózsa), kevert saláta + kb 5 dkg petrezselymes burgonya

Vacsora: 10 dkg házi készítésű gyümölcsös túrókrém


2013. júl. 7. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, és nem is jó. A reggeli úgy ahogy van sz@r.
2013. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, hogy sz*r, meg kevés, de a 153 centimhez, meg a hozzá társuló 45 kg-mal nem fogok többet enni, mivel nem nagyon megy :S. Kedves első, megkérdezném, szerinted mi az ideális reggeli, mert véleményem szerint: a müzli tele van cukorral, a zabpelyhet én nem szeretem, a sokak által istenített abonett pedig egy polimertechnológiai termék szinte, én nem látom olyan vészesnek a saját reggelimet :S
2013. júl. 7. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:

A reggeli tényleg sz*r, már ne is haragudj. Attól hogy keveset eszel, nem mindegy hogy mit.

Reggelire eheted a fél zsömlédet, de a vajat felejtsd el és csinálj tükörtojást csak fehérjéből. A 25 kalória gondolom csak nem megerőltető neked. Plusz mehet mellé a paradicsom, uborka, minél több.

[link]

2013. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tojást sajna nem szeretem, eddig pont, hogy nem ettem vajat, de a barátom ezt furcsállta. Nem diétázom v ilyesmu, csupán arra lettem volna kiváncsi, h nagyon vészes-e, mert szerintem az a néhány g vaj nem vészes
2013. júl. 7. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szimpatikus, amikor még a terv is:

tápanyagszegény cukorbonbán alapszik (pl. zsömle).

Normális zöldség helyett burgonya van (annyi mindennel helyettesíthető a burgonya.. :S )

Értelmes étel helyett szarvasmarha tejéből savanyított dolgokat esztek. Miért tértek el ennyire a természetben megtalálható és a testünk számára megszokott anyagoktól? A tejet nem tudjuk megemészteni megfelelően a gabonákat sem, ráadásul sok hasznunk sincs belőlük, csak betegségek előfordulási esélyét növelik.

2013. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
TaplalkozasHarcmuves hozzászólását már vártam, ő felér egy phd hallgatóval, aki minden élelmiszerről tud mindent, egyébként halkan megjegyzendő,h itt kb 5 dkg burgonya, nem több van :DDD de azért megnézném, hogy ő hogyan étkezik.
2013. júl. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!