Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon elrontottatm ezzel a...

Nagyon elrontottatm ezzel a nappal az étkezésem?

Figyelt kérdés
Ma reggel 07:30kor keltem h megnézzem a F1-et megnéztem aztán valamikor 13:00 óra felé ettem egy tolyást +kenyér aztán meg 19:00 felé még ettem egy kis gyümi levest +két kicsi fasírtot meg borsós rizst salival.Szerintetek? Am mit csináljak h jóvá tegyem?
2011. márc. 27. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah meg még ettem egy görög kókuszos jogit.
2011. márc. 27. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos mire gondolsz hogy mért rotnottad el?Nem lesz nagy következménye hidd el:)Mondjuk én annak a híve vagyok hogy reggel egyen az ember rendesen,kiadósat ami kell az energiához,aztán ebédre mindeképp föttétel(nagyon fontos)és vacsira valami lightos,könnyü.Utobbi azért is jo mert nem hizik ugy az ember meg jobb nem teli hassal aludni.A kenyérre ha az ember kicsit odafigyel az is nagyon hasznos.Kiegészitve mindez némi sportal,mondjuk heti 3-al már teljesen jó.Az volt csak a baj az étkezéseddel hogy nem tartottad be a sorrendet és jó lett volna reggelizni.Ha valaki pl.fogyózik és mondjuk nem enne csak mondjuk délután valamikor és este akkor tuti könnyebben lerakodna a cucc mintha eett volna reggel egy jót és este már kevesebbet.Fontos hogy mikor mit eszel.
2011. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát pl arra gondoltam h ha nem eszek reggelit akkor a szervezetem elkezdi lebontani az izmokat azt meg nem szeretném mert így sincs sok belőle.és mint tudjuk az izmok égetik el a kcaookat nem? sajna reggel nem jutott eszembe enni alig keltem fel még és nem eset jó felkelni atv elől enni.
2011. márc. 27. 23:39
 4/4 A kérdező kommentje:
am van az a mondás, hogy: Reggeliz úgy mint egy király, az ebéded oszd meg a testvéreddel, a vacsorát meg add az ellenségednek.
2011. márc. 27. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!