Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás voltam, kényszerevő...

Anorexiás voltam, kényszerevő lettem. Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokáig koplaltam, és mikor végre sikerült normálisan enni, belecsúsztam a másik végletbe. Szénhidrátfüggő lettem! Kész káosz, gyakran a rosszul létig zabálok! Mit csináljak? Nem akarok meghízni!
2009. dec. 10. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős eset, most én is benne vagyok, bár nálam kis késéssel jött elő ez a probléma (2 év). Most úgy próbálok elébe menni, hogy ha ehetnékem van, de érzem, hogy igazából nem vagyok éhes, jó sok vizet iszok ami elveszi az étvágyam, illetve sima étkezéseknél is próbálok nem a szememre hallgatni és kevesebbet enni.
2009. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológust kellene felkeresni, vagy valamilyen szakembert. Hány éves vagy? Az iskoláknak is vannak pszichológusaik, akikhez ingyenesen lehet menni. Én is küzdöttem hasonló problémával amúgy. De egyedül nagyon nagyon nehéz kikevergőzni. :( Nagyon szurkolok!
2009. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hú hát nem is tudom... talán írd le, mit szoktál enni.

Nyilván kevesebb kenyeret kéne enned. Például helyettesíthetnéd mással-pl extrudált kenyérrel, vagy csinálhatsz szendvicset puffasztott rizzsel, ilyesmi.

Ha rosszullétig eszel, hááát pl ihatnál ananászlevet evés előtt. 1 liter ananászlé, és utána kedved se lesz enni :D

2009. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!