Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyáltalán nincs étvágyam....

Egyáltalán nincs étvágyam. Szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon sovány voltam.40kg fölé sohasem sikerült "híznom".Egyébként 163cm vagyok.2éve sikerült összehoznunk egy babucit.A terhesség alatt híztam dúrván 20kg-ot,amiből szülés után rögtön le is ment 10kg.Így maradtam 50kg,de mióta megszültem,az étvágyam ugyanolyan rossz.Szerintem lehetek olyan 45kg,már nem is mérem,minek:(Tehát a terhességre visszatérve képes vagyok hízni,csak valami hiányzik.Teljeskörű kivizsgáláson többször is voltam,semmi eltérést vagy betegséget nem talált az orvosom.Szedtem már kúraszerűen béres cseppet,búzafű tablettát (azt hiszem ez a neve) vasat,tömegnövelőt-ami tök hülyeség,mert az mellé sportolni kell.Van hogy egésznap megeszek 1fél szelet kenyeret és elvagyok azon.Lehet hogy a gyomorsavamat kellene kicist föltuningolni.Egyébként az is baj,hogy lusta vagyok enni.Na meg az,hogy nekem egy szendvics 10perc,mert lajhár módjára eszek.Ezt pedig egy 15hónapos gyerek mellet nem igazán lehet kivitelezni,úgyhogy sokszor inkább nem is állok neki.Ha valaki tudna tanácsot adni,megköszönném.

2014. jan. 3. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

állj neki enni, ha akarod fog sierülni (kicsit gyorsabban ,

vagy többször keveset,

2014. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam egész életemben... nagyon vékony és plusz még enni se szerettem. Aztán én elkezdtem sportolni, edzőterembe járni, és a mozgástól mindig nagyon éhes lettem. Ha már elmész kicsit futni vagy bármi attól sokkal jobban fogod magad érezni!:) Egyébként nekem segített még a B vitamin komplex is. Az adott étvágyat rendesen, híztam is tőle pár kilót. Meg ugye van a peritol tabletta, amitől elvileg még hízni lehet de én azt 2 napig tudtam szedni mert mindig majd elaludtam tőle....
2014. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!