Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de nincs...

Hízni szeretnék, de nincs étvágyam. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék hízni, sajnos eddig nem sikerült... Az a baj, hogy sokszor étvágyam sincs, pedig tudom, hogy ezt meg azt még meg kéne ennem. Van néhány étel, amiket imádok, azokból azért tudok enni, ha akarok, de nem lehet itthon örökké az, amit én szeretnék. Észrevettem azt is, hogy nem tudok túl sokat enni pl. a csokiból, süteményből, mindenféle habos krémes dolgokból, amik ugye hizlalnak. Ameddig más oda meg vissza van a tortákért, süteményekért, én még megkóstolom, de annyi elég is belőle. Gyakran megesett már, hogy ebédre se ettem túl sokat és rá 2-3 órára se voltam még éhes. Ez szerintem nem normális. Néhány hónapja voltam vérvételen, ott egy kis vashiányról írtak, de komolyabb bajom nem volt.

20/L


2012. febr. 26. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Multivitamint szedsz? Anélkül valószínűleg van egy általános vitaminhiányod, ami miatt egyrészt étvágyad sincs, másrészt meg nem nagyon egészséges.
2012. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Különböző gyógynövények is étvágyjavítóak lehetnek, de pölö a Svéd-csepp erre is használható. Ha nem hazsnálnak felirathatod háziorvossal a Peritol tablettát.
2012. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami a legjobb a borsmenta tea. Vegyél dm-ben vagy vmi gyógynövényboltban borsmentát. De ne filterest, hanem szárított, szálas borsmentát. Nagyon jó emésztést serkentő és emellett jó étvágyjavító. Minden nap igyál egy bögrével.
2012. febr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és amit elfelejtettem, h van aki pl. nem tud hízni bizonyos ételektől. Én érdekes módon nem hízok a sütiktől, meg az édességektől. Ami roboráló az a fehérje. Ugye nem jó a túl sok fehérje bevitel, de aki nagyon sovány annak fontos, mert ez testtömeget növel. Nem zsíros lesz tőle hanem izmod. Egyél 3,5-ös tejet, sajtokat, csirkét, de fontos a sok gyümölcs, és ami a legjobb az olajos magvak...ha nem vagy pattanásra hajlamos akkor eheted minden mennyiségben. :) Persze csak ha már visszajött az étvágyad a borsmenta teától. :D Ha ez sem válik be akkor mindenképpen vegyél béres cseppet vagy vmi multivitamint. Nekem a bérestől anno olyan étvágyam lett, hogyha nem ettem akkor elkezdtem remegni.
2012. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek multivitamint... köszönöm a tippeket,tanácsokat, mindenképp kipróbálom őket :)
2012. febr. 29. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy bevált-e valami. :)
2012. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!