Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok olyan ételt vagy italt...

Tudtok olyan ételt vagy italt mondani ami elűzi a fáradtságot?

Figyelt kérdés
kávén, kólán,fekete, zöld tea és energiaitalt kivéve
2013. okt. 29. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én miközben ittam vizet,arra gondoltam,hogy hoppá,túl fáradt vagyok,pedig fent kell még lennem.Aztán azért,mert beképzeltem magamnak,hatott is!De ez néha működött csak nekem is,amúgy nem mindig hiszek ilyenekbe.

Konkrétan a gyömbér,ami segíthet(ez biztos),mert mondták valahol-megbízható forrás!-

Ha nem szereted,akkor nem tudok jobbat.

2013. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

C vitamin, és általában a vitaminok nagy dózisban.

Ginseng kapszula vagy tea.


De a tartós fáradságot csak alvással lehet kipihenni.

2013. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Alszom eleget, de alig bírok már 10kor is fennmaradni, múltkor a kádban elaludtam. Nem tudom, hogy most mi van velem, de ekkora fáradtság már rég tört rám, nincs semmi bajom az biztos, mert mots voltam nem rég orvosnál, de nem tudom egyszerűen hogy mi van.

Próbálok egészségesen enni-inni, sporoltni, szellőztetni sokat, kint lenni a levegőn, de ez így nem jó.

Most megpróbálok valamilyen frissítő illóolajat párologtatni a szobámban, ehhez van ötletetek hogy mi lenne a legjobb?

2013. nov. 1. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Mate tea, latin-amerikai országokban isszák. Lehet, hogy érdemes lenne vérképet nézetni, vashiány? Mentol, eukaliptusz, narancs, citrom illat.
2013. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!