Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnatok mondani valamit, ami...

Tudnatok mondani valamit, ami felgyorsitja az emesztest?

Figyelt kérdés
Kb. 3 oraval ezelott megettem ket eleg nagy gomboc fagyit. A vegen mar nem igazan esett jol es utana eleg kellemetlen teltsegerzet jott ram. Aztan ra nem sokkal be is vettem egy dipankrint, az mindig jo szokott lenni. Mozogtam is meg ittam szendavas vizet, viszont meg mindig telinek erzem a gyomrom. De azert megse ilyen meg olyan zsiros etelt ettem, hogy ennyire megulje a gyomrom. Mit tegyek, hogy jobban legyek? Kicsit ugy erzem, hogy wcznem is kell, de meg nem tudtam. Esetleg, ha eszek valami gyumolcsot az jo lenne, vagy attol meg rosszabbul lennek?
2013. aug. 19. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Igyál meg egy kávét meg szívj rá el egy cigit, nekem attól mindig szarnom kell :D Amúgy meg próbálj meg lefeküdni a fallal szemben és a térdeted hajlítsd be és a talpadat rakd rá. Gondolom érted hogy mondom. Elméletileg ha felpockolod a lábaidat és behajlítod a térded akkor a gyomrodat is megnyomod és arra sarkallod hogy emésszem. De lehet hogy hülyeség...
2013. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor meleg teát szoktam inni.
2013. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!