Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik olyan orvos, aki csak...

Létezik olyan orvos, aki csak anorexiásokat, volt anorexiásokat kezel? Pl aki anorexiás volt, de mióta normálisan eszik, azóta sem menstruál, és olyan orvoshoz menne el, aki megérti, és olyan vizsgálatot csinál, hogy teljes vizsgálatot kér?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 21:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

17--18 éves koromba kezdődött.

Most 21 vagyok.

Hát igazából ha visszagondolok nem tudom, hogy hogyan jutottam erre a szintre, hogy bírtam ki, hogy napokig semmit se egyek, amikor ha most nem eszem 2-3 óránként ájulás szintre kerülök. És azt se tudom, hogy mi alapján jöttem ki belőle, de arra emlékszem hogy falásrohamokkal küzdöttem, de mostanra ezeket is sikerült leküzdenem.

MOst az a baj, hogy a bőröm nagyon csúnya, nagyon lóg is, és hiába lettem normál súlyú, olyan mintha lenne rajtam egy kis háj, pedig az a bőr.

Az étkezésre most is nagyon figyelek, lassan kezdek testépítő szinten táplálkozni, kivéve hogy rengeteg gyümölcsöt eszem, de ezen is próbálok változtatni mert én tényleg sokat eszem-napi 1-2kgváltozatosan szőlő, banán, füge, alma, körte, szilva, narancs stb

Te 26 évesen hogy hogy nem mész el? Mitől félsz?

Bocsi, h megkérdezem de hányadik ker.-be laksz?

Hogy jutottál el idáig és hogy másztál ki belőle?

2013. okt. 22. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!