Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék gyorsan hízni,...

Hogy tudnék gyorsan hízni, "normális" ételekkel?

Figyelt kérdés

Sok családi gond volt itthon ,így egy hónap alatt fogytam 4 kilót. Nem hánytattam magam vagy egyéb ilyesmi,csak egyszerűen nem volt étvágyam. A napokban vettem észre, hogy még a tapadós ruha is leesik rólam, pedig nem vagyok csont sovány,tehát pl a bordáim nem látszódnak ki. Nem akarom magam szeméttel tömni, meki, csoki,chips és társai. 164 cm vagyok és 48 kg. bmi: 17.8

Előre is köszi a segítséget

15/L


2013. szept. 12. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Éjszakai evés sokat segít, meg akkor is egyél valamit, ha nem is vagy éhes de tudnál enni.(pl ó itt a hűtő kinyitod, megeszel egy joghurtot, elsétálsz a pult mellett hopp egy két keksz... ilyesmi) Bár ha alapból nem vagy hízékony alkat nehéz dolgod lesz.
2013. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!