Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Egyedül eszek annyit mint 2 ember, ha igazán éhes vagyok akkor még többet. Ritkán érzem azt, hogy tele vagyok és folyton rágnék valamit de hálistennek nem látszik meg rajtam. 188 cm vagyok és 79 kg. Sportolok rendszeresen de amikor nem csináltam mert 1 hónapig gipszben voltam akkor is csak 1kg-t szedtem fel. Szerintetek ez mennyire normális? Szerintem nincs ezzel baj amíg jól érzem magam de a feleségem szerint nem normális.

26/F


2013. aug. 29. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen alkatú vagy teljesen normális.

Ha egyébként nem vagy beteg,beteges,rendesen táplálkozol akkor semmi gond ezzel. Valószínűleg idősebb korodban kicsit fel fogsz szedni néhány kilót,de nem mindenki lesz kövér.

2013. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, biztosan hamar felhasználja a szervezeted az energiát, ezért van szükséged többre. Az én párom is volt mikor mindenhez kenyeret evett, 2-3 nagy szeletet, és sosem hízott, de úgy érezte, ennyi kell neki:) Most már kevesebbet eszik, de azt nem tudom miért...
2013. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nézz körül a családodban(nem feltétlenül közvetlen a szülő között) ezek általában örökletes dolgok.
2013. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sose figyeltem, hogy ki mennyit eszik de a szüleim és a tesóm nagyon keveset esznek. Megkönnyebbülés volt nekik hogy elköltöztem :D A nagyszüleim átlagosan esznek (ettek), a többieket nem tudom. Amúgy nem vagyok beteges, inkább túl egészséges.
2013. aug. 29. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor JÓ VAGY ÍGY!
2013. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Ha ennyit eszel és nem hízol az azt jelenti, hogy ennyire van szüksége a szervezetednek, és ez így jó ezért vagy ilyen egészséges.
2013. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!