Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig bírnád élelem nélkül?...

Meddig bírnád élelem nélkül? Csak vizet ihatnál, semmi mást.

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 14:00
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
tudom de ez biztonsági ok tudod, én a valódi nevem használom. Merre élsz az országban, mit dolgozol, férfi vagy-e, vagy nő? Hogy merre élsz, csak közelítőt írj.
2013. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nógrád+Pest megye közt,de inkább Bp.Gyakornok voltam nemrég,jelenleg is diákmunka+diákhitel fennmaradó része...Munka az iparban jelenleg zéró,max. Simicskáéknál kaphatsz melót ilyen szakmával idehaza...Tervem Bécs,vagy Berlin mihelyst végzek...De lehet LA. vagy hasonló,csak oda meg letelepedési,munkavállalási,stb. kell...Mellesleg a sok kis vérszívó féreg napokon belül megdöglene,de eltelik még egy emberöltő mire ez bekövetkezik...Pedig örömmel nézném végig a szenvedésüket,azt kapnák,ahogy éltek...De ez egyéni szoc. vélemény...
2013. szept. 4. 21:31
 33/34 anonim válasza:
5 perc
2013. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
itt ahogy olvasom ezt az oldalt, egy kicsit elfordult a kérdés egy már irányba. Ilyen vélemény alapján nem sok jóra,és segítségre számíthat az ember. Szerintem, de ez csak az én véleményem.
2013. szept. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!