Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig bírnád élelem nélkül?...

Meddig bírnád élelem nélkül? Csak vizet ihatnál, semmi mást.

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 14:00
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
ki lehet bírni, simán. Én 11 napig bírtam, az első 4 nap volt nehéz, de utána már nincs baj. Bírtam volna még tovább is, csak nem volt értelme azt csinálni. Jaa, és ledolgoztam a napi 8 órát.
2013. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Szomorú,hogy sokan ilyen viccesnek találják az éhezést...

11 nap...hmm,meg krokodil.Látom azért vannak akik a 4-5 napot ismerik.Majd ha sok kis menőnek a gyomorsav mardossa a gyomrát,akkor rájön milyen is ez.Tisztelet annak aki ismeri és korrekten állt hozzá a kérdésnek.

2013. aug. 29. 19:11
 13/34 anonim válasza:
egyáltalán nem tartom viccesnek a kérdést, az a 11 nap tény, és valós. 8 kg-ot fogytam, és nem jó kedvemből csináltam az egészet. Mert már amikor odáig jut az ember lelkileg, hogy nem eszik 11 napon keresztül semmit, még egy szál ropit sem, azt nem kívánom senkinek. És a negyedik nap után már nem nagyon lehet észre venni, hogy van-e gyomorsav, vagy nincs. Tehát én nem tartom olyan viccesnek a kérdést. :-(
2013. aug. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
az előzőhöz kapcsolódóan még annyit, hogy én ezt 5 éve csináltam, most 39 vagyok, és férfi. Azóta már elváltam, de van két gyerekem. És nem azért írtam, hogy "menősködjek" ! Köszönöm, hogy elolvastad.
2013. aug. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Változó. Én most kamaszkorban vagyok (14 év) van hogy három napig nem eszek semmit,de van hogy egy nap csak zabálok.
2013. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hát ez fura,mert azt írtad,hogy simán ki lehet bírni...Ha 2 hónapig lenne az,hogy mondjuk 2 nap eszel egy keveset egy héten,akkor már 1 nap éhezés után is éreznéd,hogy fáj a hasad az éhségtől...Nyilván aki előtte jól táplált volt,annak laza 4 nap is.
2013. aug. 31. 10:14
 17/34 anonim válasza:
nézd, azt írtam, hogy 11 napig nem ettem semmit, de azt is írtam, hogy az első 4 nap rossz. Tehát akkor azon nem kell csodálkozni, hogyha 2 napig eszel, utána meg fog fájni a gyomrod az éhségtől. Én amikor ezt tettem, 68 kg, 182 cm voltam. Nem tudom hány éves vagy, férfi, vagy-e vagy nő, miért próbáltad ki, ha már kipróbáltad? De nem éri meg, bármi is az oka ennek, másképp kell rajta túl lépni.
2013. szept. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Szerintem az éhezést nem szokták kipróbálni,habár vannak ilyen elvetemültek.Azért volt,mert senki nem segített és nem volt pénzem ételre.Nem vonom kétségbe az állításod,de nekem 11 nap már szenvedés lett volna...egy huzamban...
2013. szept. 1. 16:11
 19/34 anonim válasza:
az más :-( de így meg már nem értem, és a család, szomszéd, rokon, ismerős ? Bár így elég durva, ( mármint a kérdésem ) mert így ezt a formáját még ismerem, és számomra furcsa.
2013. szept. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
és akkor tulajdonképpen meddig nem ettél ? (az előző kérdező vagyok.)
2013. szept. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!