Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak másfél hét...

Hogyan hízzak másfél hét alatt 5 kilót? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Hamarosan suli, én pedig nagyon vékony vagyok. A suliban mindig bántanak hogy milyen vékony vagyok, úgyhogy eldöntöttem hogy legalább 5 kilót felhízok a suliig.. Eszek, eszek, de nehezen megy. Segítsetek már, mit egyek, mennyit??


15/L



2013. aug. 23. 19:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%

Ajánlom a különböző gabonapelyheket, azoktól csúnyán lehet hízni. Késő este/ éjszaka is egyél, az jobban lerakódik. Kenyeret is egyél sokat.

Egyébként annyira örülnék, ha nekem kéne híznom :D

2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm, kenyeret sokat eszek, majd a gabonapelyhet is kipróbálom.:) Azt hallottam hogy a kakaó is segíti a hízást.
2013. aug. 23. 19:58
 3/11 anonim válasza:
100%
Mondjuk azért kíváncsi lennék, mégis mennyire vagy vékony...egy képet mutathatnál a testedről. Ezt a hízást meg csak akkor csináld, ha magadnak sem tetszel. Sok férfi szereti a vékonyabb nőket. Előző voltam.
2013. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam, 13 vagyok.:)


[link]


Egyébként engem is aggaszt, zavar, és nem mások miatt akarok hízni.

2013. aug. 23. 20:08
 5/11 anonim válasza:
82%

Én nem mondanám, hogy túl vékony lennél. Jól van ez így. Egyébként meg eléggé fiatal vagy még, lehet várni kéne azzal a hízókúrával . Később még változhatnak a tested reakciói az étkezésekre. Sok lány fiatalon még szép vékony, aztán valamiért elkezdnek hízni. Nehogy később gond legyen ebből.

De szerintem teljesen rendben vagy, abból ami látszik belőled most, azt mondom szép nő leszel, de ha nem tetszel magadnak nincs mit tenni, de azért csak óvatosan.

2013. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de tényleg, 5 kg is elég lenne, hogy valami alkatom legyen már, meg ne csak a csontot lehessen rajtam fogni.
2013. aug. 23. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszel, ahogy vagy, szerintem nem kéne híznod:) így is van formád:) akik meg most cikiznek, nyugodj meg úgy is fognak.. 17/f
2013. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se akarj hízni. Nem vagy kórosan sovány, csak normálisan vékony. Örülj neki :) Később egy-két kiló lehet hogy feljön magától is.
2013. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem is vagy vékony, ez szerintem pont jó. Ne aggódj!!:)
2013. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!