Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Rendszeresen...

Hogyan hízzak? Rendszeresen sportolok, sokat eszek, még sem használ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából főleg a kezemre és a lábamra akarok hízni, mert eléggé vékonyak..Néhány ismerősöm azt hitte, hogy 35 kg. vagyok, miközben 43 kg. Jó tudom ez nem akkora eltérés,de a 13-14 éves lányok általában 48-50 kg. tömegűek (legalábbis a én ismerőseim/barátaim).

Tudom, hogy ez már vagy a 1000000000. kérdés, de én még mindig nem találtam meg a választ. Vagyis megtaláltam, de mitévő legyek, ha nem válnak be?! Rendszeresen táncolok, lovagolok, biciklizek. Elég sokat eszek, még sem látszik meg rajtam. Mégis mit tehetnék?

13/L. 160 cm. 43 kg.



2013. jún. 23. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Edzeni kell.


És enni, sok zöldséget mellé pedig zsíros húsokat. Akár szénhidrátot is, ha nagyon vékony vagy és tényleg hízni szeretnél.

2013. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Energiadúsabban kell étkezni.
2013. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
közönöm:)
2013. jún. 24. 09:51
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)*
2013. jún. 24. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

De te miket szoktál enni?am genetika is közrekátdzik,én vékonynak érzem magam pedig 14éves vagyok 164cm,48kg.

És mennyit edzel?esetleg írj privátba,mert énis hízókúrázok,és biztathatnánk egymást:)

2013. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!