Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 160 cm 52 kg vagyok és szeretn...

160 cm 52 kg vagyok és szeretnék le fogyni . Már el gondolkodtam hogy anorexiás akarok lenni . Mivel én dagatnak érzem magam 14 évesen . Tudtok nekem segíteni hogy hogy legyek anorexiás?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 20:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok és hogy jönnek ide az afrikaiak ?
2013. aug. 23. 13:38
 12/16 anonim ***** válasza:
úgy hogy ha az ő helyükben lennél, akkor megtapasztalnád, hogy milyen olyan soványnak lenni, mint az anorexiások!mert bizony van olyan sok helyek Afrikában, ahol nem telik nekik elég ételre,így nem tudnak olyan egészséges súlyúak lenni, mint Te!és hidd el nagyon nem jó!
2013. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor el küldöm nekik amit nekem adnak kaját .
2013. aug. 23. 13:48
 14/16 anonim válasza:
bocs..de most nagyon hülyeségeket írkálsz ide.... Én 163cm vagyok és 67kg... hidd el én is mindenfélét kipróbáltam még azt is h naponta épp hogy ettem valamicskét.... de ez szar.... jó gyorsan visszajönnek azok a kiók ha újra elkezdesz rendesen enni...És ha te inkább kopsasz fogatlan gnóm akarsz lenni..mint egy normális súlyú egészséges szép lány akkor..te HÜLYE VAGY!!!
2013. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Elobb nezd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=3ly2hKYbZEA ha igy akarsz kinezni es meg az eletedet is kockaztatni akaraod akkor sajnalom. A testsulyoddal pedig semmi baj nincs.
2013. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Azanorexia egy nagyon súllyos BETEGSÉG!!! És rettenetes, ha anorexiás leszel nem fogod magad jól érezni a bőrödbe. Csak rosszabbul.


De én azt mondom, hogy a mai naptól fogva ne egyél semmit, legalább 1-2hétig aztán beájulsz, összeesel és akkor majd a korházból nézheted a gyakori kérdések oldalát.


...istenem, hogy ennyi hülye kiscsaj legyen ebben az elcseszett világban....

2014. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!