Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 160 cm 52 kg vagyok és szeretn...

160 cm 52 kg vagyok és szeretnék le fogyni . Már el gondolkodtam hogy anorexiás akarok lenni . Mivel én dagatnak érzem magam 14 évesen . Tudtok nekem segíteni hogy hogy legyek anorexiás?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia egy betegség! Ne akarj anorexiás lenni! Szerintem egyáltalán nem vagy "dagadt". Sportolj, étkezz egészségesen és sokkal jobban fogod magad érezni a bőrödben. Nem kell egy kilót se fogynod! Ne akarj csontváz lenni!
2013. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Persze! Ne zabálj, mert egy hájas disznó vagy már így is !!!!
2013. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az anorexiába belehalhatsz. Amúgy sincs különösebb súlyfelesleged, felejtsd el ezt a marhaságot, ha nem akarsz kórházba kerülni! Inkább sportolj.
2013. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Természetesen nem komolyan gondoltam az előzőt, mielőtt valaki elhinné!


Nr akarj anorexiás lenni, és nem vagyok kövér sem.

2013. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 156 cm, és 52 kg vagyok, de nem látszik meg rajtam, mindenki csak 45 kg-nek hisz..

Szerintem tökéletesek az arányaid, szóval eszedbe ne jusson, hogy anorexiás szeretnél lenni! De nyugodtan sportolj, az sosem árt. :D

2013. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudunk segíteni, azt csak te tudsz magadon. Ne igyál kólát, cukros löttyöket, energiaitalt, ne egyél csipszeket, meki kaját. Minden rendben lesz.
2013. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik Dagik kontra véznák epizódban volt egy interjú azzal a francia anorexiás nővel, aki elsőként meztelenül fotózkodott egy kampány keretein belül, azóta már meghalt. De elmondta, hogy már alig bírt járni, állandóan fázott, fekélyes lett a bőre, és iszonyú száraz, kihullottak a fogai és a haja, stb. Szerintem keresd meg és nézd meg azt a részt.
2013. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igaz hogy az anorexia nem egy jó dolog de én mégis vékony szeretnék lenni és méghozzá nagyon vékony .
2013. aug. 20. 21:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Az anorexia egy pszihés eredetű betegség, mint minden test-kép zavar. Ez nem úgy alakul ki hogy kitalálod hogy: Én most anorexiás leszek. Hanem komoly érzelmi behatás(ok) miatt. Inkább kezdj el sportolni! Ha meg fogyókúráznál akkor meg maximum 35-40 kilóig, mert utána komoly bajod lehet belőle...
2013. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
na jó ebből már komolyan elegem van!mi a sz*r zajlik a fejedben??!!!mit rinyálsz, úgy hogy nem is tudod milyen???bezzeg ha egy szegény, afrikai család tagja lennél, akiknek nem telik ételre és csont soványak, akkor azért nem jártatnád a szádat az anorexiáról! ajánlom a google-t hogy képeket nézz róla, te idióta!most persze mondhatnám azt hogy bocs a hangnemért, de nem!ahelyett hogy örülnél annak hogy ilyen egészséges súlyod van!tudod mit?tapasztald is meg hogy milyen, mert legalább megtanulod, hogy mi is az anorexia, mert most nagyon úgy tűnik, hogy nem vagy vele egészen tisztában!
2013. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!