Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért eszek kevesebbet mint...

Miért eszek kevesebbet mint eddig?

Figyelt kérdés
Eddig nekem megfelelő mennyiségű ételt ettem,aztán elmentem táborba és amióta hazajöttem alig eszek,folyton éhes vagyok és szédülők egy darabig meg foltokat látok ha felkelek mondjuk 30 perc ülésből vagy fekvésből.Ha már nagyon elviselhetetlen az éhség akkor bámennyit eszek bármiből az éhség sosem csillapodik teljesen.Miért lehet ez? 12/L

2013. júl. 19. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
és nagyon sokat fáj a fejem és lüktet.
2013. júl. 19. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem eszel, ha éhes vagy? Mi az oka, hogy nem veszel elő kaját, és kezdesz enni, csak ha már elviselhetetlen?
2013. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert nem kívánom egyszerűen :(
2013. júl. 19. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van :D Mondjuk én nem szoktam elviselhetetlenül éhes lenni, és ha eszek vagy iszok egy keveset akkor hányingerem is lesz.. :) Én elmegyek majd vele orvoshoz jövőhéten, mert csak most kezdődött

15L

2013. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!